Jump to content
Geplaatst:
comment_216923

Ik zou graag wat wapens plaatsen in SA. Als je dit bij VC deed stond er telkens bij welk wapen maar bij SA niet als ik het juist heb? Ik denk toch dat dit een locatie van een wapens is:

032B: $3188 = create_weapon_pickup  367  15 ammo  50 at -2539.918 -598.6152  132.764

Nu vind zou ik niet weten welk nummertje voor het wapen staat. En als ik het zou weten zou ik ook nog niet weten voor welk wapen.

Bewerkt: door Dri3s

Featured Replies

Geplaatst:
comment_216952

Helaas is de mission builder voor SA niet zo goed als die voor VC. Het is ook slechts een beta versie, maar dat is alles wat we hebben, want de maker van het tool is met GTA gestopt.

Er wordt wel volop aan nieuwe tools voor SCM modding gewerkt, maar dat is er nog niet.

Om op jouw vraag terug te komen:

In jouw voorbeeld is 367 het nummer van het wapen_type, dus het nummer dat direct achter "create_weapon_pickup" staat.

De betekenis van de verschillende nummers kun je vinden in het bestand:

data/default.ide

Als je daar inkijkt zul je ontdekken dat 367 uit jouw voorbeeld een camera is.

Hopelijk is je vraag hiermee beantwoord..

Geplaatst:
comment_217021

Je moet de San Andreas Place Manager downloaden.

Als je dan in SA bent ga je naar je tool en open je hem,ga naar ADD PLACE en kies CLICK HERE TO INSERT GAME LOCATATION, dan krijg je een coördinaat te staan.

Plaats deze in de missionbuilder (vervang de komma's door punten).

Geplaatst:
  • Auteur
comment_217071

Ik heb dus de coördinaten gevonden met de SA Place Manager, ik plaats de coördinaten met de mission builder in main.scm en vervang daar de coördinaten van een bestaande body armor door mijn coördinaten (vervang ook de komma's in punten). Ik ga kijken op die plaats in het spel en mijn body armor ligt er niet. :? Ik weet zeker dat ik op de juist plaats kijk.

Heb ik nu iets fout gedaan? :$

Bewerkt: door Dri3s

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.