Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
  • Auteur
comment_218282
Als je die missie bedoeld met die lowriders waarbij je moet hoppen of hoe je het ook noemt, dan moet je gewoon meer punten halen dan je tegenstander.

Ja die missie bedoel ik idd waar je moet hoppen weet ik veel, maar welke telling is van mij de onderse toch ?of ben ik Player ?

Geplaatst:
  • Auteur
comment_218290
Jij bent Player, dus als je meer punten hebt kom je boven aan te staan.

Nou ik ga het nog maar eens proberen ;) had net maar 200 punten :( Wens me maar succes _O_

Geplaatst:
comment_218308

Mocht het nog steeds niet lukken en heb je SA op de PC kan je je savegame uploaden via Rapidshare en het in dit topic zetten.

Als het op de PS2 hebt is het mogelijk om dat via Armax en een USB-Stick het op de PC te zetten. Dan kan iemand anders hem voor je doen die ook Armax en een USB-Stick heeft ;) .

Bewerkt: door Big Smoke

Geplaatst:
comment_218840

bij deze missie maakt het niet uit hoeveel punten je hebt je moet gewoon meer punten dan je tegerstander hebben en de missie stopt ongeveer bij iets meer dan 1000punten en anders zet je hem even op het forum dan haal ik hem wel even

Geplaatst:
comment_218852
het is toch zo dat je meer punten moet halen dan fouten

meer punten halen dan fouten??

hoe beter je beweging getimed is, hoe meer punten je krijgt. En het totaal moet dus meer zijn als je tegenstander (zoals hier al x keer is gezegd)

greetz

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.