Geplaatst: 28 augustus 200519 jaren comment_218363 IK HEB EEN AUTO GEDOWNLOAD IN WELKE MAP MOET IK DE BESTANDEN PLAKKEN VAN SAN ANDREAS Edit door Mazzeltje: Capslock voortaan uitzetten a.u.b.
Geplaatst: 28 augustus 200519 jaren comment_218364 was hier geen topic over??kijk verder in het forum missie hulp
Geplaatst: 28 augustus 200519 jaren Auteur comment_218370 Ken het niet vinden dus weet ik het nog niet Bedankt voor de moeite. Edit Door Mazzeltje: Zet even Capslock uit A.U.B.
Geplaatst: 28 augustus 200519 jaren comment_218371 Gebruik dan de zoekfunctie!!! Edit Door Mazzeltje: Zet jij ook even Capslock uit. Je geeft nu een verkeerd voorbeeld. Nu denkt een nieuw lid dat dat normaal is op dit forum. En dat is het niet.
Geplaatst: 28 augustus 200519 jaren comment_218382 Over de echte vraag van het topic . Je moet allereerst kijken welke bestanden je hebt, je hebt minimaal de bestanden *.TXD en *.DFF (pak wel eerst de rar uit als je die hebt). Download nu de IMGtool 2.0 en installeer hem. Ga nu naar je San Andreas map en ga naar de map Models en open je het bestand GTA3.img met de IMG tool door er op te dubbelklikken. Druk op F2 en typ de naam van de wagen in die je gaat vervangen, bijvoorbeeld Turismo. Klik op enter en je ziet dat je de wagen ziet staan, klik met de rechtermuisknop op de DFF en kies Replace, kies nu de DFF die bij de download zit. Doe hetzelfde met de TXD. Als afronding ga je naar Commands -> Rebuild Archive.
IK HEB EEN AUTO GEDOWNLOAD
IN WELKE MAP MOET IK DE BESTANDEN PLAKKEN
VAN SAN ANDREAS
Edit door Mazzeltje: Capslock voortaan uitzetten a.u.b.