Geplaatst: 6 september 200519 jaren comment_220791 wat vinden jullie van gamemaker. ik vind het een goed programma om games te maken het is heel simpel.
Geplaatst: 6 september 200519 jaren comment_220793 Geef eens wat uitleg en voobeelden, lijkt me wel leuk zo te horen.
Geplaatst: 6 september 200519 jaren Auteur comment_221000 kijk ook effe hier http://www.gamemaker.nl/games_exe.html daar staan games die gemaakt zijn met gamemaker. ik wou zelf hier ook effe een link zetten van mijn game maar ze staan op oude pc en oude pc is nu kapot .
Geplaatst: 6 september 200519 jaren comment_221003 Gamemaker zuigt!!! Het is een slecht programma, je kan er alleen maar van die shitgames mee maken. Echt een rotproggie
Geplaatst: 6 september 200519 jaren comment_221128 Je kan er alleen echte simpele games mee maken zoals snake,Space attack..etc.
Geplaatst: 6 september 200519 jaren comment_221136 Heb het ook ooit gehad. Maar zoals iedereen al zegt: Alleen de simpelste games kan je er mee maken. Met heel veel moeite kan je er iets origineels van maken, maar ook dan stelt het nog niet veel voor.
Geplaatst: 7 september 200519 jaren comment_221183 Het is nogal ingewikkeld vind ik en ik houd meet van fps en GTA
Geplaatst: 16 september 200519 jaren comment_225463 Ik heb ooit een 3d gamemaker op mijn pc gehad. Maar dat is nog best ingewikkeld en je kan er niet echt mooie spellen mee maken, Heb er een keer een heel simpel schiet spel mee gemaakt, dat was ook het laatse want dat programa zuigte echt versrikkelijk.
Geplaatst: 18 september 200519 jaren comment_226272 Gamemaker zuigt!!!Het is een slecht programma, je kan er alleen maar van die shitgames mee maken. Echt een rotproggie Wat wou jij dan? Dat je met 1 programma dat op een andere engine draait een nieuwe HL 2 maken ofzo?Ik vind het trouwens een best vet programma Bewerkt: 18 september 200519 jaren door Ken-D
Geplaatst: 18 september 200519 jaren comment_226279 Gamemaker zuigt!!!Het is een slecht programma, je kan er alleen maar van die shitgames mee maken. Echt een rotproggie Wat wou jij dan? Dat je met 1 programma dat op een andere engine draait een nieuwe HL 2 maken ofzo?Ik vind het trouwens een best vet programma Tuulijk niet . Maar ik vind het geen superprogramma, dan mod ik liever . De resultaten vind ik te min om daar veel tijd in te steken, maar het is ieder zijn eigen mening...
Geplaatst: 21 september 200519 jaren comment_228004 Gamemaker zuigt!!!Het is een slecht programma, je kan er alleen maar van die shitgames mee maken. Echt een rotproggie Wat wou jij dan? Dat je met 1 programma dat op een andere engine draait een nieuwe HL 2 maken ofzo?Ik vind het trouwens een best vet programma Je hebt erg veel gelijk Ken-D, denk je dat jij ff snel orginele 3d games maakt, ik heb er een paar games mee gemaakt en tis echt handig en vet Verder werkte ik ook met RPG maker XP, dat is ook zoiets, aleen 3d ook heel vet
Geplaatst: 21 september 200519 jaren comment_228061 Ik heb het ooit gehad, maar ik snapte er geen reet van.. Ik ben niet zo goed met PC's enz.
Geplaatst: 21 september 200519 jaren comment_228065 Ik raad zelf mensen aan die Gamemaker te makkelijk vinden en zelf echt 3d maken (Programeren) te moeilijk vinden. RPG Maker XP (Deze versie is nieuw, en kan veel nieuwe dingen o.a. ook Scripting mogelijkheden)
wat vinden jullie van gamemaker.
ik vind het een goed programma om games te maken het is heel simpel.