Geplaatst: 13 september 200519 jaren comment_223770 Salvatore Leone beland in de gevangenis tijdens het spel.. Hier een vergelijking: Bewerkt: 13 september 200519 jaren door Mark B.
Geplaatst: 13 september 200519 jaren comment_223774 zou dat mischien als begin gebeuren en dan mischien met je dan hem helpen om uit te komen omdat hij in gta 3 niet in de gevangenis zit
Geplaatst: 13 september 200519 jaren comment_223780 Goed gevonden Mark. Dit is denk ik wel een onderdeel van de verhaallijn, of is dit het einde Leone opgepakt wordt?
Geplaatst: 13 september 200519 jaren comment_223783 Goed gevonden Mark.Dit is denk ik wel een onderdeel van de verhaallijn, of is dit het einde Leone opgepakt wordt? maar dan zou hij denk ik niet in gta 3 voor komen wat wel is
Geplaatst: 13 september 200519 jaren Auteur comment_223784 Dit is denk ik wel een onderdeel van de verhaallijn, of is dit het einde Leone opgepakt wordt? Nou hij heeft geen handboeien om maar wel een gevangenis outfit aan..
Geplaatst: 13 september 200519 jaren comment_223786 Dit is denk ik wel een onderdeel van de verhaallijn, of is dit het einde Leone opgepakt wordt? Nou hij heeft geen handboeien om maar wel een gevangenis outfit aan.. Of hij komt er net uit Ik zou het nog niet weten. Pas als LCS uit is dan komen we er allemaal achter.
Geplaatst: 13 september 200519 jaren comment_223917 Dit is denk ik wel een onderdeel van de verhaallijn, of is dit het einde Leone opgepakt wordt? Nou hij heeft geen handboeien om maar wel een gevangenis outfit aan.. Of hij komt er net uit Ik zou het nog niet weten. Pas als LCS uit is dan komen we er allemaal achter. ik denke het ook omdat hij voor de politie gebouw staat
Geplaatst: 13 september 200519 jaren comment_224003 Of hij gaat de Gruppe Sechs in, het is immers een Securicar dus, of hij er in of uit of helemaal niks met de gevangenis doet? We dont can look in the future.
Geplaatst: 14 september 200519 jaren Auteur comment_224139 Of hij gaat de Gruppe Sechs in, het is immers een Securicar dus, of hij er in of uit of helemaal niks met de gevangenis doet? We dont can look in the future. Hij heeft wat met de gevangenis te maken want anders had hij niet zo'n oranje gevangenis pak aan..En als hij niets met de gevangenis had te maken had hij wel een normaal pak aan.
Geplaatst: 14 september 200519 jaren comment_224171 Daar zit ook weer wat in, ik denk dat die Gruppe Sechs bus er ook wat mee te maken heeft, misschien geld dat Salvatore probeerde te transporteren (dit kan makkelijk een missie worden).
Geplaatst: 14 september 200519 jaren comment_224194 Ergens in de Liberty Tree staat een verhaal over dat Salvator Leone voor het gerechtshof moest komen vanwege een of andere financiele zaak. In GTA3 ga je ook op bezoek bij Salvator (Salvator Called A Meeting) om te 'vieren' dat hij vrij gesproken is.
Geplaatst: 14 september 200519 jaren comment_224261 kan het zijn dat bij de begin van gta 3 wordt toch die ene swat busje overvalle zat daar salvatore leone niet in??? of wie was het dan??
Geplaatst: 14 september 200519 jaren Auteur comment_224318 kan het zijn dat bij de begin van gta 3 wordt toch die ene swat busje overvalle zat daar salvatore leone niet in??? of wie was het dan?? Nee dat was Salvatore Leone niet. Het is een Aziaat die word ontvoerd, die moet je tijdens een missie van Donald Love weer bevrijden. Catalina en Miguel ontvoerden die Aziaat..
Geplaatst: 14 september 200519 jaren comment_224323 kan het zijn dat bij de begin van gta 3 wordt toch die ene swat busje overvalle zat daar salvatore leone niet in??? of wie was het dan?? Nee dat was Salvatore Leone niet. Het is een Aziaat die word ontvoerd, die moet je tijdens een missie van Donald Love weer bevrijden. Catalina en Miguel ontvoerden die Aziaat.. ah ik dacht al
Geplaatst: 1 oktober 200519 jaren comment_234215 kan het verhaal aflopen dat hij wordt gearresteerd want in het begin van gtaIII komt claude net uit de auto en heeft een gevangenispak aan
Geplaatst: 1 oktober 200519 jaren comment_234245 kan het verhaal aflopen dat hij wordt gearresteerd want in het begin van gtaIII komt claude net uit de auto en heeft een gevangenispak aan deze topic is denk ik al ongeveer een maand oud?
Salvatore Leone beland in de gevangenis tijdens het spel..
Hier een vergelijking:
Bewerkt: door Mark B.