Geplaatst: 3 oktober 200520 jaren Hoe doe je in godsnaam zo'n photo op in San Fierro? Ik heb al wel een fototoestel, maar hoe weet je nou wat je moet fotograferen? Bewerkt: 3 oktober 200520 jaren door pisvlek
Geplaatst: 3 oktober 200520 jaren Als je een fel licht bolletje in de lucht ziet zweven is dat er 1. Niet de hele hoge witte gloeiende bolletjes, dus niet de sterren, maar die je bijvoorbeeld ziet op de grond of daken etc. Je moet met je fototoestel op zo'n gloeiend wit bolletje inzoomen, en je zult een camera icoontje te zien krijgen, maak daar een foto van en je hebt er 1. Met de zoekfunctie kun je er ook een aantal topic over vinden. Klik hier en je zult een aantal topics erover vinden, met nog meer informatie.
Geplaatst: 3 oktober 200520 jaren Dat klopt inderdaad. Maar alleen als het middernacht is gaat de plek gloeien
Geplaatst: 4 oktober 200520 jaren Als je een fel licht bolletje in de lucht ziet zweven is dat er 1.Niet de hele hoge witte gloeiende bolletjes, dus niet de sterren, maar die je bijvoorbeeld ziet op de grond of daken etc. Je moet met je fototoestel op zo'n gloeiend wit bolletje inzoomen, en je zult een camera icoontje te zien krijgen, maak daar een foto van en je hebt er 1. Met de zoekfunctie kun je er ook een aantal topic over vinden. Klik hier en je zult een aantal topics erover vinden, met nog meer informatie. Ik zoek Photo Ops 1. Bij die grote zendmast in SF. Ik kan hem echt niet vinden, of zit hij niet op die zendmast?
Geplaatst: 4 oktober 200520 jaren Als je een fel licht bolletje in de lucht ziet zweven is dat er 1.Niet de hele hoge witte gloeiende bolletjes, dus niet de sterren, maar die je bijvoorbeeld ziet op de grond of daken etc. Je moet met je fototoestel op zo'n gloeiend wit bolletje inzoomen, en je zult een camera icoontje te zien krijgen, maak daar een foto van en je hebt er 1. Met de zoekfunctie kun je er ook een aantal topic over vinden. Klik hier en je zult een aantal topics erover vinden, met nog meer informatie. Ik zoek Photo Ops 1. Bij die grote zendmast in SF. Ik kan hem echt niet vinden, of zit hij niet op die zendmast? Het is jammer dat de Walktrough het niet doet, anders had ik je daarnaartoe doorgelinkt Ik weet niet meer precies hoe photo 1 eruit ziet... Maar het is vaak ook zo dat je Boven of onderaan de toren moet kijken, want soms hangen ze ergens in de lucht
Geplaatst: 4 oktober 200520 jaren klopt.. als je alle 50 hebt gepakt krijg je een wapens bij je savegame tegenover het treintstation;) suc6
Hoe doe je in godsnaam zo'n photo op in San Fierro? Ik heb al wel een fototoestel, maar hoe weet je nou wat je moet fotograferen?
Bewerkt: door pisvlek