Geplaatst: 5 oktober 200519 jaren comment_237844 Kan iemand mij vertellen wat je allemaal moet doen, want ik kom er niet uit. Vooral in t gedeelte dat j een granaat moet gooien.
Geplaatst: 5 oktober 200519 jaren comment_237847 Deze missie is hier al meerdere keren langsgeweest, gebruik even de zoekfucntie op déze link of zoek gewoon onderaan in het subforum. Die rookgranaat moet je trouwens gewoon door het openstaande luik gooien.
Geplaatst: 5 oktober 200519 jaren comment_237923 waar is deze missie anders zouw ik jouw naar de walktrough doorsturen maar hij is niet online
Geplaatst: 5 oktober 200519 jaren comment_237924 waar is deze missie anders zouw ik jouw naar de walktrough doorsturen maar hij is niet online Deze missie is de laatste van de HEIST missies. Deze zijn niet nodig voor de storyline, wel voor de 100%. Je kan deze missies pas in LV doen.
Geplaatst: 5 oktober 200519 jaren comment_238145 Je moet een granaat met traangas gooien in de ventilatie zodat die bewakers die daar onder staan vergast worden, en geen alarm kunnen slaan
Geplaatst: 6 oktober 200519 jaren comment_238154 Maar daarna gaan de lichten uit en wordt alles donker
Geplaatst: 6 oktober 200519 jaren comment_238178 da moet je night vision opdoen en iedereen neerknallen
Geplaatst: 6 oktober 200519 jaren comment_238180 Je gaat het casino in, het liefst ongewapend (althans, niet zichtbaar). Gebruik de keycard om de deur binnen te komen en uiteindelijk moet je inderdaad een rookgranaat in het ventilatiesysteem gooien. Daarna gaat het licht uit en moet je de nightvission goggles gebruiken om wat te kunnen zien. Beneden in het magazijn moet je in een vorkheftruck stappen en de deur openen voor Woozie en zijn mannen (gewoon de lepels van de heftruck onder de deur zetten en omhoog doen). Daarna begint er gewoon een 'simpele' baan je een weg naar buiten en doodt alles met een hartslag. Aan het eind moet je tenslotte via het dak ontsnappen en is de missie ten einde op het verlaten vliegveld. Succes!!
Kan iemand mij vertellen wat je allemaal moet doen, want ik kom er niet uit. Vooral in t gedeelte dat j een granaat moet gooien.