Jump to content
Geplaatst:
comment_240271

halloow mensen ... ik had op een ander topic al een vraag gesteld er over maar die verwezen me hier naar dus snel ik hem hier maar

heb het bericht gekopieerd dus ik hoop dat je het wat aan hebt ;)

<= Bericht =>

Wij werken haast niet meer met sketchup, maar als je goed om kan gaan met sketchup maakt het geen verschil.

Hier zijn geen regels voor. de enige regel is dat wij in GTI geen bugs willen en dat krjg je met Sketchup veel sneller.

3DS max 7.  -----  kan je hier downloaden

die link doet het niet ... als ik aant einde ben op de FTP pagina dan zegtie "deze pagina kan niet weergegeven worden" :?

weet iemand een andere link??? (NIET VAN DISCREET)

Peace :D

kan iemand helpen?

Featured Replies

Geplaatst:
  • Auteur
comment_240321

die komt ook uit op de FTP site van discreet :]

iemand anders nog een andere link?

of is er miss iemand die hem wil sturen via msn ... ik weet dattie heel groot is dus daarom vraag ik het heeeeeeeeeeeeel lief

Geplaatst:
comment_240335

Druk eens op de Vernieuwen knop als je op de error bent,

Maar ik heb weer even gezocht, en kijk eens op deze site, en scroll nar beneden, daar staat hij, en hij werkt :)

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.