Geplaatst: 25 oktober 200519 jaren comment_252872 Op de gta2 wapenspagina van wikigta staat bij de autowapens de instant verhicle bomb. Welke code moet ik in het script gebruiken om het in de carshop te krijgen in mijn map?
Geplaatst: 25 oktober 200519 jaren comment_252909 In de GTA2 Scripting Tutorial staan de Codelists. Hier staan alle wapens in, ook de ongebruikte wapens.
Geplaatst: 25 oktober 200519 jaren comment_252996 Volgens mij kan je die niet kopen in een carshop er staat iig niks over in de officiële handleiding (zover ik weet...)
Geplaatst: 25 oktober 200519 jaren comment_253068 Sorry, niet goed gelezen. Ik dacht dat het dezelfde vraag van vóór de backup was. De carshops kun je niet aanpassen; Je zult het met de vijf beschikbare carshops moeten doen. De Instant Vehicle Bomb kun je wel gewoon als Pick-Up wapen gebruiken, net als ieder ander wapen.
Geplaatst: 26 oktober 200519 jaren comment_253781 idd, maar als je hem als een pickup laat gebruiken ziet het er wel vaag uit... Een soort blauwe "i"
Geplaatst: 26 oktober 200519 jaren comment_253881 Als je de andere ongebruikte wapens in je spel zet krijg je iets soortgelijks; ook allerlei letters. Het wapen onder een afdak leggen is de oplossing.
Geplaatst: 26 oktober 200519 jaren Auteur comment_253911 Je kan hem ook gewoon in een carshop leggen, maar dan is het wel raar dat het gratis is. Ik heb al geprobeerd om in de carshop in het midden een gewone bombshop te zetten zodat je moet betalen en daarrond 2 instant bombs, maar er was denk ik iets mis, want er gebeurde niets als je erdoor reed.
Op de gta2 wapenspagina van wikigta staat bij de autowapens de instant verhicle bomb. Welke code moet ik in het script gebruiken om het in de carshop te krijgen in mijn map?