Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_260569

Klopt... Er zijn twee triatlons. Zie de kaartjes hieronder.

De triatlon die in de Countryside begint is het langst, en gaat echt door heel San Andreas. De andere is alleen maar rond Mount Chilliad. Je krijgt er ook veel minder geld voor...

Je de triatlons pas doen zodra je op het 2e of 3e eiland kan komen (triatlon met start in Countryside kun je pas doen als je ook toegang hebt tot het laatste eiland).

De lange triatlon, langs alle drie de eilanden, meeste prijzengeld, eindpunt is de Strip in Las Venturas:

tria17qc.jpg

De korte triatlon, door de Countryside van San Fierro, minder prijzengeld, eindpunt is noordelijk van Mount Chilliad:

tria26ag.jpg

Geplaatst:
comment_260623

Je kunt er alleen op zaterdag en zondag heen. Dat kun je controleren in het spel als je dan <tab> indrukt, dan komt er een hokje rechtsonderin en in dat hokje linksonder in staat bijvoorbeeld "mon" dus dan betekend het dat het maandag is.

Nog een paar handige tips voor de triatlon:

- Doe zo weinig mogelijk kleren aan.

- Probeer een volle stamina te hebben (kun je trainen in sportschool).

- Probeer bij het fietsen een flinke voorsprong te nemen.

- Bij het rennen niet de hele tijd sprinten, alleen als er gedreigt wordt dat je ingehaald wordt.

Dat waren mijn tips wel, Ruurd31.. Succes.. :klap:

Btw: Je hebt ze niet nodig voor de honderd procent!

Bewerkt: door ruurd31

Geplaatst:
comment_261218

Misschien is je toetsenbord anders ingestelt, dat moet je even veranderen. Dat doe je als je het spel start op <Options> te klikken en dan <Controllers Setup> daarna druk je op <Restore Defaults>. Dan staat alles weer standaart ingesteld dan doet <Tab> het weer als het goed is.

Ruurd31.. :klap:

Bewerkt: door ruurd31

Geplaatst:
comment_262856

Heej, Hieronder zie je een screen van hoe je statestieken zijn.

naamloos3jd.th.png

In het hokje zie je de dag, en op het hele screen zie je de statestieken van CJ (Carl Johnsen)

De dagen van de week in het engels (inm afkortingen).

Monday (Mon), Tuesday(Tue), Wednesday(Wed), Thursday(Thu), Friday(Fri), Saturday(Sat), Sunday(Sun)

Dik gedrukte letters is de dagen wanneer je de triatlon kunt doen!!!

Ruurd31.. :Y

@.Virus.: een triatlon kun je zo vaak doen als je wilt, alleen op zaterdag en zondag!

Bewerkt: door ruurd31

Geplaatst:
comment_263564
Bij Santa Maria Beach naast de vuurtoren heb je er een.. In LS dus, en je hebt nog in het platteland bij laguna beach (als ik het goed heb) een triathlon.

he hoe kan dat dan toen ik daar was was er alleen een vuurtoren voor de rest niks ik kon geen triatlon doen

Geplaatst:
comment_263566

Zie het 2de plaatje van Gunslinger (hierboven) eens, precies op dat hoekje is hij (de triatlon is alleen op zaterdag en zondag beschikbaar).

Als het zaterdag of zondag is, dan staat er een rode maker op dat hoekje.

Ruurd31.. :'D

Bewerkt: door ruurd31

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.