November 12, 200520 yr Iederen zit hier wel te zueren dat Hidden Face's verwijderen ontzettend veel werk is, maar dan is GTAForum opstarten ook mega veel werk. Wat doe je namelijk, je kijkt bij tools en je drukt op Remove Hidden Face's!
November 12, 200520 yr Waar heb je het over? Welke verborgen gezaichten? Wat heeft dat met GTA2 te maken?
November 13, 200520 yr Zullen we verder praten wanneer je dat gedaan hebt met een complete map? (Of, als je het risico maar liever niet neemt: Die functie verwijdert ook tiles onder overhangende tiles zoals bruggen. Behoorlijk onhandig, dus) @ MrKooKie: Hidden faces zijn verborgen tiles in een GTA2 map. Deze moeten verwijderd worden om je map zo optimaal mogelijk te laten werken.
November 13, 200520 yr Author Euh, tja, ik had nog geen overhangende tiles in m'n toekomstige multiplay map dus... Trouwens, nu wil ik een stuk Redneck gebied maken maar ik heb alleen tiles van level 1, en ja, ik heb de Sty Editor, maar hoe zorg je er voor dat je de tiles hebt van dat Redneck gebied (zoals het Mobile RV Park en The O Banjo)?
November 13, 200520 yr (Of, als je het ricico maar liever niet neemt: Die functie verwijdert ook tiles onder overhangende tiles zoals bruggen. Behoorlijk onhandig, dus) Hoeft niet. Als je 'No HSR' aanklikt op een surface naar keuze, zal deze niet verwijderd worden bij 'Remove Hidden Faces'.
November 14, 200520 yr Author Ahum! Nu wil ik een stuk Redneck gebied maken maar ik heb alleen tiles van level 1, en ja, ik heb de Sty Editor, maar hoe zorg je er voor dat je de tiles hebt van dat Redneck gebied (zoals het Mobile RV Park en The O Banjo)?
November 14, 200520 yr je export de gewenste tile uit bil.sty, dan krijg je een bmp'tje. Die je vervolgens weer import in wil.sty (wel backuppen). En dan moet je nog 'zooien' met het palet (werkelijk geen idee). En voilá
November 15, 200520 yr Zullen we verder praten wanneer je dat gedaan hebt met een complete map? (Of, als je het ricico maar liever niet neemt: Die functie verwijdert ook tiles onder overhangende tiles zoals bruggen. Behoorlijk onhandig, dus) @ MrKooKie: Hidden faces zijn verborgen tiles in een GTA2 map. Deze moeten verwijderd worden om je map zo optimaal mogelijk te laten werken. wat zijn 'tiles'
November 15, 200520 yr Author Tiles zijn textures, bijvoorbeeld een raam, of een weg, of een pad, of gras, enz. Maar... Nu wil ik een stuk Redneck gebied maken maar ik heb alleen tiles van level 1, en ja, ik heb de Sty Editor, maar hoe zorg je er voor dat je de tiles hebt van dat Redneck gebied (zoals het Mobile RV Park en The O Banjo)? En hoe moet dat met dat Palet ofzo dan?
November 15, 200520 yr Ja da pallet is lastig. Ik klik altij eerst op No als de sty-editor die vraag steld en bij dat pallet op cancel, maar ik denk ni dat da de beste manier is want ik krijg meestal een totaal verknoeide tile .
Iederen zit hier wel te zueren dat Hidden Face's verwijderen ontzettend veel werk is, maar dan is GTAForum opstarten ook mega veel werk. Wat doe je namelijk, je kijkt bij tools en je drukt op Remove Hidden Face's!