November 12, 200520 yr Kan iemand mij tips geven.. ik weet het tweede keer vandaag.. Ik wil ze het liefst zelf halen.. maar deze begrijp ik niet. Er staat dat ik G of H moet drukken.. dat doe ik maar er gebeurt helemaal niks noppes nada... doe ik het verkeerd?, en wat kan ik eraan doen?
November 12, 200520 yr Door op G te drukken laat je je gangmembers je volgen en door op H te drukken beveel je ze om op een plaats te blijven staan. Maar daar moet je je niet teveel van aantrekken, het belangrijkste is dat jij het overleeft en Sweet. Je gang mag gewoon doodgaan. Je schiet gewoon elke balla neer op het kerkhof en Kane(met een rood pijltje boven zijn hoofd) Je kan voor de missiebeschrijving ook nog altijd op wikiGTA kijken; klik
Kan iemand mij tips geven.. ik weet het tweede keer vandaag..
Ik wil ze het liefst zelf halen.. maar deze begrijp ik niet.
Er staat dat ik G of H moet drukken.. dat doe ik maar er gebeurt helemaal niks noppes nada... doe ik het verkeerd?, en wat kan ik eraan doen?