Geplaatst: 14 november 200519 jaren comment_266688 Ik heb de topics gelezen over hoe je auto's erin kan zetten. Ik krijg dit bericht als ik GTA SA ( PC ) de c schijf open -------------> program file en dan rockstar SA en dan models en dan krijg ik dit bericht: unable to find url: {C:\program file\rockstar game\GTA san andreas\models\gta.dir} Weet je wat ik dan moet doen. hoe pak je zo'n auto uit eigenlijk? wat moet je dan doen ps: ik heb al dezelfde vraag gepost in een turioal, maar geen antw. gekregen. Weet iemand ( ecplise ) wat er aan de hand is?
Geplaatst: 15 november 200519 jaren comment_267191 Heb jij wel de SA versie van de missionbuilder..? Want .dit files heeft SA niet.
Geplaatst: 15 november 200519 jaren Auteur comment_267287 @eclipse: ik heb GTA SA ( pc ) daarnaast heb ik Img tool 1.3 en verder geen builder of iets anders
Geplaatst: 15 november 200519 jaren comment_267321 Heb je 1 of andere mod gedownload? Want dit bestand is waarschijnlijk beschadigt, krijg je tevens ook een melding van "Rapport Verzenden" of "Rapport niet Verzenden"? Ten 1e bestaat er niet eens een bestand GTA.dir Dan ook nog eens moet je zo auto's niet helemaal toevoegen aan SA, maar dat moet met de IMGtool, als je even een kijkje doorneemt in dit topic, daar helpen ze je gerust Je kon dit ook beter vragen in het Textures&Modelling Forum Ook kon je even de Zoekfunctie gebruiken Veel Succes,
Geplaatst: 15 november 200519 jaren Auteur comment_267343 Ik heb de img 1.3 tool gebruikt die in dat topic staat. ik heb een astin martin vanq gedownload alleen ik krijg niet dat met rapport verzenden. Misschien moet ik een andere editor dan img tool 1.3
Ik heb de topics gelezen over hoe je auto's erin kan zetten.
Ik krijg dit bericht als ik GTA SA ( PC ) de c schijf open -------------> program file en dan rockstar SA en dan models en dan krijg ik dit bericht:
unable to find url:
{C:\program file\rockstar game\GTA san andreas\models\gta.dir}
Weet je wat ik dan moet doen. hoe pak je zo'n auto uit eigenlijk? wat moet je dan doen
ps: ik heb al dezelfde vraag gepost in een turioal, maar geen antw. gekregen.
Weet iemand ( ecplise ) wat er aan de hand is?