Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_270722

Hier had ik ook erg veel moeite mee. Je kunt het beste in het begin van de race helemaal rechts gaan rijden, zo ontwijk je in het begin de meeste auto's. De bochten moet je vanaf de buitenkant aansnijden, want zo kom je het beste uit de bocht. Je moet proberen om ongeveer in ronde 6 of 7 voor het eerst je auto te laten repareren, zodat je maar 1 keer stil hoeft te staan.

Veel succes!

(Mocht het echt niet lukken, dan kun je natuurlijk je savegame hier posten en dan zal ik even proberen om de Hotring te halen.

Geplaatst:
comment_271091

nog een handige tip: rijd rustig aan en oplettend. de delen dat het kan natuurlijk wel volgas, maar als je een beetje vooruit kijkt kun je het voor je wel zien als een aantal andere wagens gaan crashen. dan kun je alvast een beetje afremmen en eromheen rijden. dat scheelt aanzienlijk in de schade die je wagen oploopt.

veel succes nog met het uitspelen!

Bewerkt: door flying dutchman

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.