Ik ga jullie leren om met de slice tool in imageready te werken.
Neem een plaatje, en zorg ervoor dat het 1 layer is. (zo niet, alles linken en ctrl-e ) ik neem deze:
Druk dan op de imageready knop onderaan je tool box
In imageready op de slice tool
en speel een beetje met je hokjes, je kan altijd met de "slice select tool" alles veder vervormen tot het er ongeveer zo uit ziet. ZORG ALTIJD VOOR ZO WEINIG MOGELIJK HOKJE, 2 OF 3 IS NOG NET GENOEG, HOGER DAN 4 IS AL TE VEEL.
klik nu op file/sive optimaze as, en zorg dat je bij "opslaan als type" alleen "images" hebt staan. let erop dat je een korte naam geeft!
Als je nu in de map gaat kijken waar je ze hebt opgeslagen zal je een map images zien. Daarin zitten je afbeeldingen. Ga nu naar http://tinypic.com/ en upload daar al je bestand die gemaakt zijn , gebruik geen imageshack! (geen reclame,vertel later wel waarom).
Nu de hoe zet je hem als sig. Dat is in mijn geval vrij simpel. Hiermee moet je gewoon veel proberen en experimenteren, kan je de leukste dingen mee bedenken. zie maar mijn code
Maar nu kom je het leed dat te veel letters heet tegen. Er zit op je sig een letterbeperking, dus bij imageshack zal je hele lange links krijgen, dus je moet er alles aan doen om het zo kort mogelijk te houden oja, voor ik het vergeet mijn resultaat: het gaat niet om het plaatje, maar als je het selecteer zul je zien dat hij uit meerdere delen bestaat. zoals je ziet zitten er 2 links in op gtagames en wikigta suc6, vragen kan je altijd hieronder stellen
ik neem deze:
let erop dat je een korte naam geeft!
Ga nu naar http://tinypic.com/ en upload daar al je bestand die gemaakt zijn , gebruik geen imageshack! (geen reclame,vertel later wel waarom).
zie maar mijn code
oja, voor ik het vergeet mijn resultaat:
het gaat niet om het plaatje, maar als je het selecteer zul je zien dat hij uit meerdere delen bestaat.
zoals je ziet zitten er 2 links in op gtagames en wikigta
suc6, vragen kan je altijd hieronder stellen
Bewerkt: door DMWTM30