Geplaatst: 12 december 200519 jaren comment_284398 Ik moet dringend een oplossing weten! Ik heb een virus op me PC .. De naam: C:\WINDOWS\SYSTEM32\BRSS01A.EXE Is the Trojan horse TR/Dldr.Anony.A Het komt om de +/- 20 sec! En dan doet me virus scanner 2 keer de melding met die naam.. Maar ik duw dan op DELETE FILE, maar het virus blijft maar komen..!!!! Please weten jullie een goede oplossing??? Al vast heel erg bedankt!
Geplaatst: 12 december 200519 jaren comment_284403 Sommige bestandsnamen kunnen via een virusscanner niet verwijderd worden of in quarantaine geplaatst worden. Kun je niet gewoon handmatig naar de locatie van het bestand gaan en hem dan daar weghalen?
Geplaatst: 12 december 200519 jaren Auteur comment_284418 THNX! Maar nu heb ik weer een probleem! Als ik het bestand wil delete dan zegt hij dit (zie afbeelding) Weet iemand hoe ik dit kan afzeten of iemand dat ik dat bestand kan deleten? Alvast bedankt.
Geplaatst: 12 december 200519 jaren comment_284423 Meestal ga ik de programma een andere naam geven. Vaak kan ik het wel verwijderen. Het kan ook wezen dat je die programma nu in gebruik hebt. Wesley_GTA
Geplaatst: 12 december 200519 jaren Auteur comment_284428 Ik heb het al gevonden. Maar nu weer een vraag zou ik dat bestand mogen delete uit taakbeheer? Bewerkt: 12 december 200519 jaren door bjorn13
Geplaatst: 12 december 200519 jaren comment_284430 Start even je PC opnieuw op en sluit na het opnieuw opstarten alles af wat je niet strict genomen nodig hebt. Dus: geen MSN, geen Bearshare, geen Internet, geen GTA-forum, niets. Het liefst ook even geen virusscan, spywareremoval-software. Afijn: je snapt het. Probeer dan nu het bestand te verwijderen. De methode van Wesley GTA werkt op zich wel, maar als het bestandje echt in gebruik is kan je hem ook niet van naam veranderen. Probeer het nu nog eens, wellicht is het nog een restant van een eerdere actie... Tuurlijk mag dat verwijderd worden uit taakbeheer. In principe mag je daar alles verwijderen....(maar dan doet natuurlijk uiteindelijk windows het niet meer) Edit2: volgens mijn bescheiden mening heeft dat bestandje iets te maken met een printer....kan dat? Bewerkt: 12 december 200519 jaren door GTA-Sheep
Geplaatst: 12 december 200519 jaren Auteur comment_284446 Heel er bedankt gta-sheep! Hij is weg. Nou nog een vraag , Weet iemand een goede virus scanner?
Geplaatst: 12 december 200519 jaren comment_284457 Ik gebruik nortan anti virus volgens mij is dat wel goed! Er zijn ook gratis virusscanners op internet te vinden! Je kan ook nog hitman pro opzoeken dat is voor spyware enz! Dat is heel handig, als je veel rotzooi op je pc hebt!
Geplaatst: 12 december 200519 jaren Auteur comment_284462 Ik gebruik nortan anti virus volgens mij is dat wel goed!Er zijn ook gratis virusscanners op internet te vinden! Je kan ook nog hitman pro opzoeken dat is voor spyware enz! Dat is heel handig, als je veel rotzooi op je pc hebt! Die norton heb ik liever niet.. Weet iemand misschien een goede virus scanner?
Geplaatst: 12 december 200519 jaren comment_284464 Heel er bedankt gta-sheep! Hij is weg. Nou nog een vraag , Weet iemand een goede virus scanner? Ik gebruik Norton Antivirus. Als het goed is heb je daar ook een trail versie van.
Geplaatst: 12 december 200519 jaren comment_284473 Antivir,zoek maar op google je hebt een versie waarvoor je moet betalen en een gratis versie
Geplaatst: 12 december 200519 jaren Auteur comment_284479 Antivir,zoek maar op google je hebt een versie waarvoor je moet betalen en een gratis versie Die heb ik al op me PC.
Geplaatst: 12 december 200519 jaren comment_284594 Ik heb McAfee... Goeie virusscanner, daarnaast heb ik Hitman Pro voor de spyware. Hitman laat ik veel vaker draaien!
Geplaatst: 12 december 200519 jaren comment_284597 Anders gebruik ZoneAlarm. Die heb ik zelf ook en ik heb nooit problemen gehad. Op onze andere computers staat deze virusscanner ook.
Geplaatst: 12 december 200519 jaren comment_284599 Ik heb A-vast, en tot nu toe werkt het perfect! En ik heb ZoneAlarm als Firewall Bewerkt: 12 december 200519 jaren door jowx
Geplaatst: 12 december 200519 jaren comment_284605 Ik snap niet helemaal goed wat mensen tegen Norton Antvirus hebben. Draai de geregistreerde versie nu al jaren en heb nog nooit (en dus echt nog nooit) last gehad van een virus. En terwijl de hele wereld bezweek een aantal jaar geleden aan het 'I Love You' virus meldde Norton me gewoon keurig dat ie binnenkwam via de mail en verwijderde hem voor me. Ook systeemtechnisch geen punt. Het kost 1% processorsnelheid om Norton te laten meedraaien en iedere vrijdagnacht om 03.00 uur haalt ie zijn updates en scant mijn systeem. Heb geen aandelen in de firma Symantec, maar ik vind hem prima! En ik maak even van de gelegenheid gebruik om een paar snelle blije buitelingen te maken van plezier want ik zie ineens links 600 staan...wordt nog weleens wat Bewerkt: 12 december 200519 jaren door GTA-Sheep
Ik moet dringend een oplossing weten!
Ik heb een virus op me PC
..
De naam: C:\WINDOWS\SYSTEM32\BRSS01A.EXE
Is the Trojan horse TR/Dldr.Anony.A
Het komt om de +/- 20 sec!
En dan doet me virus scanner 2 keer de melding met die naam..
Maar ik duw dan op DELETE FILE, maar het virus blijft maar komen..!!!!
Please weten jullie een goede oplossing??? Al vast heel erg bedankt!