Geplaatst: 18 december 200520 jaren Je hebt toch een -supremecars- art topic gemaakt? Waarom maak je hier dan een nieuw topic voor aan? Ontopic: Ik zie er niet echt iets in, maar dat zal wel komen omdat die abstract is . Als ik het goed begrijp heb je die vorm helemaal zelf gemaakt? Zo ja, 7,2/10.
Geplaatst: 19 december 200520 jaren Maar ik wil ook nog even reageren op dit kunstwerk... + De achtergrond is wel mooi gemaakt. + Grappig figuurtje, en ook best wel mooi. - De tekst is niet de beste, maar nou ook weer niet lelijk hoor. - 'Do not copy'... Ik wilde hem nu juist gaan gebruiken... Nee, dat was een geintje, ik zet er wel een streep doorheen. Over het algemeen een prima werkje! Ik geef een 7.4 voor het schilderij. Bewerkt: 19 december 200520 jaren door Froodooo
Geplaatst: 20 december 200520 jaren Nee sorry.. Het is allemaal zo'n geelachtig kleur, en de tekst is niet echt mooi. Hou het wat simpel ipv zo'n hoop effectjes, je C4D work is dan meestal veel beter.
http://img482.imageshack.us/img482/9619/711yr.jpg