Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Grove 4 Life

Heeft er iemand tips om deze missie te halen? Het wil maar niet lukken. Ik heb steeds 1 deel overgenomen en tijdens het 2e deel ga ik altijd dood. Voordat ik begin aan het 2e deel, ga ik eerst naar Ammu-Nation om een nieuw kogelvrij schild te halen, maar zelfs dat helpt niet. Sweet blijft wel leven, maar ik ga dood. Hoe kan ik deze missie toch halen?

NandroDavids

(Ik wil hem graag zelf halen, dus niet komen met dat aanvraagtopic :puh: )

Edited by NandroDavids

Featured Replies

Je kunt op het dak van de benzine pomp gaan zitten, ze raken je dan moeilijker. Ook kun je een AK-47 of een M4 op zak hebben, dan maak je de mensen makkelijker dood. Je kan ook een minigun gebruiken, deze kun je vinden in het huis waar je in de Dessert terecht komt. Je kunt ook in een hoekje gaan zitten waar ze van 1 kan komen, dan zie je ze en komen zie niet van onverachte hoeken weg.

Nog wat dingen die best noodzakelijk kunnen zijn:

Heb je de amulance missies gehaald (balkje van health 150%)?

Heb je de politie missies gehaald (balkje van amor 150%)?

Ik begrijp wel dat je hem zelf wilt halen, daarom wens ik je veel succes!

Ruurd31.. :*D

Je moet voldoende kogels hebben en neem krachtige wapens mee, bijvoorbeeld de M4, minigun en Ak47.

Die zullen veel schade aanrichten en dan hebt je meer kans om de missie te halen.

Je kan ook op een huis staan of ergen onderduiken, bijvoorbeeld een auto, in struiken en muren.

Als je cheats gebruikt, dan kunnnen deze wapens goed van pas komen.

UZUMYMW

Als je vijanden dood zijn, dan moet je de wapens op de grond pakken en hebt je meer Ammo.

Je kan ook gewoon achter een muur staan en dan je vijanden op wachten en dan schiet je ze 1 voor 1 neer.

Succes er mee! :cya:

De Molotov Cocktail kan ook nog wel eens effectief zijn. Schakelt zo een groep van 6 uit als ze maar een klein beetje dicht bij elkaar lopen.

Er zijn 5 gebieden, die je tijdens die missie kan veroveren. Je hoeft er maar 3 gebieden te veroveren, Sweet moet heel/levend blijven.Heb je die drie gebieden hebt veroverd komt dat niet in beeld. Dus houd je radar goed in de gaten, want er komt een geel blokje op je radar.

Nog even over die geweren gesproken, mijn collega's hebben al genoeg tips gegeven. Maar deze is ook wel handig. Ze komen meestal van ver aanwandelen/rennen als je een sniper rifle gereed hebt kun je de eersten van ver al vermoorden.

Ruurd31.. :*D

je hoeft dusse maar 3 hoods over te nemen kunnen die nog worden trug gejat

daar heb ik 3 tips voor

1 gaa een huis binnen

2en eet tent binne gaan

3of jegewoon laten dood schieten

4gaa niet helemaal naar de andre kant van sanadreas want als je hood onder vuur staat dan kan het zo zijn dat je nie top tijd bij je savehuis bent

Edited by gta 88

  • Author
daar heb ik 3 tips voor

1 gaa een huis binnen

2en eet tent binne gaan

3of jegewoon laten dood schieten

4gaa niet helemaal naar de andre kant van sanadreas want als je hood onder vuur staat dan kan het zo zijn dat je nie top tijd bij je savehuis bent

Ehm, dit zijn toch echt 4 tips :puh:

Tip 1 & 2: Wat heb ik eraan als ik een huis of een eettent binnenga, daar kan ik toch geen Balla's neerschieten?

Tip 3: Als ik me gewoon dood laat schieten, is de mission failed.

Tip 4: Tijdens de missie wordt er echt geen hood van mij overgenomen. Als dit wel zo was: ik kan niet kiezen welk gebied ik overneem, ik moet in deze missie sowieso Idlewood overnemen.

Toch bedankt dat je me probeert te helpen! :Y

NandroDavids

Edited by NandroDavids

Hey Davids,

GTA88 bedoelt, als je hood aangevallen wordt. Word je aangevallen en je zit in een ander wereld deel (SF,LV) dan gebruik je 1 van de 4 tips. Dan is je "gangwar" afgelopen, dan is je hood gewoon nog van jou :D .

Heb je nog tips nodig?

Ik heb er nog wel 1 om gratis wapens te krijgen, verzamel de horseshoes, hiddensprays of de Obs. Dan heb je de gratis bassis en top wapens :) .

Ruurd31.. :*D

*Edit: Mooi, Nandro Davids, heel goed werk. Ik ben blij voor je, heel veel succes verder!

Edited by Ruurd31

  • Author

Allemaal bedankt voor de tips, ik heb hem net gehaald. Kan ik weer verder spelen... :*D

NandroDavids

grove street voor life men !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.