Geplaatst: 5 januari 200619 jaren comment_303595 hey allemaal,, eehmm ik heb een vraagje ik ben nu bij de missie dat je loc dog achter na zit in de houvercraft maar heb het al 1000000 keer geprobeerd maar die eikel blijft sneller.. DOE IK IETS VERKEERD:S:S greetz
Geplaatst: 5 januari 200619 jaren comment_303598 Je moet hem blijven achtervolgen. Niet schieten of inhalen, gewoon achtervlogen. Hij stopt bij een studio en wat er verder gebeurt zie je wel in het filpje. (Je moet onderweg nog uitstappen en in een kart)
Geplaatst: 5 januari 200619 jaren comment_303600 Nee hoor je doet niets verkeerd, je moet gewoon OG Loc volgen. Als eerste begin je met een hovercraft, je moet hem gewoon volgen totdat je op het strand oprijdt. Dan gaat hij naar het einde van de pier toe, dan stap je in een Kart. Als je met die kart gewoon OG Loc volgt, komt hij ergens in een steegje vast. Dan zul je de missie halen. Hier (klik) vind je meer informatie over de missie "Cut Throad Bussniss". Succes, Ruurd31.. *Edit: Als het echt niet lukt, zet je savegame in de aanvraag. Dan zal iemand anders de missie voor je halen, dit is ook wel een goedde tip: "Oefenen baat kunst". Bewerkt: 5 januari 200619 jaren door Ruurd31
Geplaatst: 5 januari 200619 jaren Auteur comment_303627 ja oke kijk dat je hem moet volgen dat snap ik maar voordat ik bij die schans kom zegt de computer al van dat ik hem verloren ben hij gaat ook sneller dan ik:S:S
Geplaatst: 5 januari 200619 jaren comment_303646 Heel vreemd, ik weet geen oplossing. Behalve het Savegame aanvraag topic. Misschien zou je het spel eens opnieuw moeten installeren. Zet de savegame wel even op je bureaublad voor de zekerheid. Ruurd31..
hey allemaal,, eehmm ik heb een vraagje ik ben nu bij de missie dat je loc dog achter na zit in de houvercraft maar heb het al 1000000 keer geprobeerd maar die eikel blijft sneller..
DOE IK IETS VERKEERD:S:S
greetz