Geplaatst: 6 januari 200619 jaren comment_306674 ik was wat aant zoeken bij google toen ik dit plaatje vond +KLIK+ volgens de link (dood overgens) is sonny forelli op deze man gebazeert, volgens mij heet hij kleinberg.. zoek bij google voor "vc_kleinberg" weet iemand mischien meer??
Geplaatst: 7 januari 200619 jaren comment_306909 Sonny Forelli lijkt niet op die man, dus het lijkt me niet dat Sonny op die persoon is gebaseerd. Hij lijkt meer op Ken Rosenberg, een andere persoon uit Vice City: *KLIK*
Geplaatst: 7 januari 200619 jaren comment_306978 De man lijkt niet op Sonny Forelli de man lijkt meer op Ken Rosenberg die zit in vc maar ik in gta sa en kleinberg lijkt veeel op rosenberg.
Geplaatst: 7 januari 200619 jaren comment_307119 Inderdaad, deze man lijkt een stuk meer op Ken Rosenberg Bewerkt: 11 januari 200619 jaren door Juice
Geplaatst: 7 januari 200619 jaren comment_307202 Volgens mij kan dat niet, want ik dacht dat er ergens in het boekje iets als dit stond: Blablabla...Alle overeenkomsten of vergelijkingen met bestaande personen berust op een toeval ... Blablabla... En anders vergis ik mij, Sorry dan.
Geplaatst: 7 januari 200619 jaren Auteur comment_307245 Ik weet wie rosenberg is en ik vond em er ook op lijken MAAR IK ZEI NIET DAT SONNY ER OP LEEK!! IK ZEI dat hij mischien er op gebazeert is volgens die link dan he en ik vroeg of iemand er meer van wist en niet of hij op iemand leek uit GTA!!
Geplaatst: 7 januari 200619 jaren comment_307972 Over die vergelijkingen en overeenkomsten: Dat is zeker niet allemaal toeval. Er zijn zó veel dingen die ontzettend veel op real-life lijken, dat dat zeker geen toeval is. Net als met die Rosenberg, die is ook duidelijk gebasseerd op die Kleinberg. En Sonny Forelli is gewoon gebasseerd op een willekeurige mafia baas.
Geplaatst: 7 januari 200619 jaren comment_308232 ja! idd. kijk maar naar Cj in GTA SA: er zijn mensen die zeggen dat hij op 50-cent lijkt!
Geplaatst: 10 januari 200619 jaren comment_311342 Rechtstreeks uit Wikipedia: Rosenberg's character parallels the lawyer David Kleinfeld (played by Sean Penn) in the movie Carlito's Way - both have the same frizzy hair and bad suits, and both are rendered increasingly paranoid and incoherent by their cocaine addictions. En een plaatje van Kleinfeld van Google. Trek zelf je conclusies, zou ik zeggen.
Geplaatst: 10 januari 200619 jaren comment_311343 Lijkt me duidelijk. Het zoudden wel tweelingbroers kunnen zijn.. Je hebt trouwens hetzelfde plaatje als halvegare15 Dan is de naam ''Kleinberg'' in SA ook meteen verklaard lijkt me..... Goed zoekwerk, Groetjes
ik was wat aant zoeken bij google toen ik dit plaatje vond +KLIK+ volgens de link (dood overgens) is sonny forelli op deze man gebazeert, volgens mij heet hij kleinberg.. zoek bij google voor "vc_kleinberg" weet iemand mischien meer??