Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_309025

Ik krijg het niet voor elkaar. Je moet een auto/motor nemen volgens mij en hem dan van de kant raken. Ik heb echt bijna alles geprobeert maar weet niet hoe het moet. Kan iemand me helpen _O_

Featured Replies

Geplaatst:
comment_309050

Je moet ervoor zorgen dat je een rocket launcher hebt. En evt. een sniper en een ak47 of m4. (Die rocket launcher kun je kopen bij phil.) Armor is ook handig. En tenslotte zorg je ervoor dat je een motor hebt. Als je de missie bent begonnen, race je met die motor zo ver mogelijk naar voren. Pak je rocket launcher, en wacht tot de boot voorbij komt. Schiet met de rocket launcher. (Je hebt 8 kogels, dus schiet achter elkaar). Als je met die 8 kogels de boot niet hebt laten ontploffen, race je verder en probeer hem daarna te raken met je ak47 of m4. Als het echt niet lukt kun je je sniper gebruiken! Kijk ook eens hier.

Grtz.

Mark. :)

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.