Geplaatst: 11 januari 200619 jaren comment_313212 Hoi iedereen, hopelijk kan iemand me helpen. Dus ik wil auto's in gta san andreas plaatsen. Ik doe dus alles wat er in de readme staat, maar als ik gta opstart krijg ik een foutmelding Weet iemand hoe dit komt?
Geplaatst: 11 januari 200619 jaren comment_313221 Hoi Kevinds, Welkom op het GTAforum.nl, maar dit hoort ergens anders. Zelf heb ik ook een probleem, mijn pc loppt dan vast . Ik weet niet wat erbij jou aan de hand is. Veel plezier! Greets Grove St.
Geplaatst: 11 januari 200619 jaren Auteur comment_313226 Hoi Kevinds,Welkom op het GTAforum.nl, maar dit hoort ergens anders. Zelf heb ik ook een probleem, mijn pc loppt dan vast . Ik weet niet wat erbij jou aan de hand is. Veel plezier! Greets Grove St. Merci voor het welkom, euhm wat er bij mij eigenlijk gebeurt is de ene keer krijg ik een foutmeilding, de andere keer loopt men pc vast. Mss weet er iemand of er een soort patch bestaat die verscheidene auto's vanzelf instaleert Wel met de img tool op rebuild gedrukt? Ah nee dat heb ik niet gedaan, zal het straks eens proberen, bedankt voor de tip
Geplaatst: 11 januari 200619 jaren comment_313274 Je moet ook zeker het kenmerk -> Alleen lezen uitzetten bij alle mappen. Je installeerd je wagens als ze allemaal er zijn ga je naar Commands -> Rebuild Archive. Datduurt ong. 2-5 minuten. En je kan spelen ! Nog veel modplezier verder.
Geplaatst: 12 januari 200619 jaren Auteur comment_313576 Je moet ook zeker het kenmerk -> Alleen lezen uitzetten bij alle mappen.Je installeerd je wagens als ze allemaal er zijn ga je naar Commands -> Rebuild Archive. Datduurt ong. 2-5 minuten. En je kan spelen ! Nog veel modplezier verder. Oke thx voor de tips, eerst Gta terug instaleren en uittesten
Geplaatst: 12 januari 200619 jaren comment_313606 maar dit hoort ergens anders En wel hier. Ik hoop dat hij het doet. Ook moet je IMG Tool afsluiten wanneer je San Andreas opstart.
Geplaatst: 12 januari 200619 jaren Auteur comment_313732 Het lukt alweer niet, maar overal staat er dat je alleen-lezen uit moet doen. Ik doe dat, maar als ik dan terug naar eigenschappen ga dan staat alleen-lezen direct terug aan! Is dat bij jullie ook zo
Geplaatst: 12 januari 200619 jaren comment_313750 @ kevinds: Ik heb hier een mod voor je, waarmee je auto's heel makkelijk in San Andreas kunt instaleren. Je selecteert het bestand van je auto die je erin wil zetten en kiest vervolgens een auto waarvoor je hem wilt vervangen. Als het niet lukt, zeg je het maar, dan kijk ik wel of ik je verder kan helpen. GTA San Andreas Mod Installer
Geplaatst: 12 januari 200619 jaren Auteur comment_313751 Hoi Julio, ja thx voor de mod, maar moet ik dan ook nog de dingen in de readme kopieren en in bv Carmods of Carcols zetten?
Geplaatst: 12 januari 200619 jaren Auteur comment_313794 Het lukt nog steeds niet met die mod, moet ik nog iets speciaals doen ofzow Julio heeeeeeelp Bewerkt: 12 januari 200619 jaren door kevinds
Geplaatst: 12 januari 200619 jaren comment_313857 ? SAMI Is toch gewoon te simpel hoor Je download eerst een wagen dan ga je naar sami dan neem je instal car.. Dan selecteer je eerst waar je gta folder staat daar onder zet je welke wagen je wil, waar hij staat in welke folder (hebt wel winrar nodig) en dan de wagen kiezen die wil over nemen en dan is het gedaan veel geluk!
Geplaatst: 12 januari 200619 jaren Auteur comment_313866 ?SAMI Is toch gewoon te simpel hoor Je download eerst een wagen dan ga je naar sami dan neem je instal car.. Dan selecteer je eerst waar je gta folder staat daar onder zet je welke wagen je wil, waar hij staat in welke folder (hebt wel winrar nodig) en dan de wagen kiezen die wil over nemen en dan is het gedaan veel geluk! Ja ik weet hoe het moet, maar als ik dat doa loopt men san andreas vast bij het laden, kun je anders eens een aut hier plaatsen die zeker werkt bij jouw?
Geplaatst: 12 januari 200619 jaren comment_313881 Wel met de img tool op rebuild gedrukt? dat doe ik dus nooit > duurt met te lang < maar ze werken altijd ,,,
Geplaatst: 12 januari 200619 jaren Auteur comment_313885 Wel met de img tool op rebuild gedrukt? dat doe ik dus nooit > duurt met te lang < maar ze werken altijd ,,, Ja interessant Kan iemand me helpen met die mod?
Hoi iedereen, hopelijk kan iemand me helpen.
Dus ik wil auto's in gta san andreas plaatsen. Ik doe dus alles wat er in de readme staat, maar als ik gta opstart krijg ik een foutmelding
Weet iemand hoe dit komt?