January 18, 200620 yr Er is een programa voor vc waarmee je de map aan kunt passen. Maar is die er ook voor sa? So ja zouden jullie mij dan de link kunnen geven? Alvast bedankt
January 18, 200620 yr Jeps, Map IO + Punten - Je kunt meteen je gemaakte models mappen - Punten - Textures worden niet geladen Map Editor + Punten - Ziet er grafisch mooi uit - Punten - Camera Edited January 18, 200620 yr by Blaster27
January 18, 200620 yr Author Bedankt : Edit: de eerste link doet het niet. Edited January 18, 200620 yr by amidatile
January 18, 200620 yr Author Nu je het zegt hij doet het wel maar net deed hij het niet bij mij. Licht misschien aan mn provider ofzow.
January 19, 200620 yr Ehhhh. Bij mij doet de link het ook niet. Niet dat ik iets wil met map modellen, maar ik dacht laat ik maar kijken of ik kan helpen.
Er is een programa voor vc waarmee je de map aan kunt passen.
Maar is die er ook voor sa?
So ja zouden jullie mij dan de link kunnen geven?
Alvast bedankt