Geplaatst: 18 januari 200619 jaren comment_318740 hoi, om de paar minuten krijg ik een berichtje onder in beeld er staat dan 'your computer is infected' ik wil dit weg hebben maar ik krijg het met geen enkel spy ware programma weg weet iemand tegen dit probleem een programma
Geplaatst: 18 januari 200619 jaren comment_318746 Scan je computer is met Hitman Pro.... Laat je virusscanner eens een dikke vette scan draaien! Verdere informatie op: www.hitmanpro.nl Bewerkt: 18 januari 200619 jaren door -Niels-
Geplaatst: 18 januari 200619 jaren comment_318755 Je kan ook systeemherstel doen. Daar mee zet je je pc terug naar een andere datum. Je kan het vinden: Start-->alle programma's-->Bureau Accesoires--> Systeemwerkset--> systeemherstel. Ik hoop dat dit je helpt. Want spyware is heel vervelend. Greetz Matiscus
Geplaatst: 18 januari 200619 jaren comment_318767 Ik heb ervaring met spyware... ik had dat met systeem herstel ook gep[robeerd maar helpte niks, velen anti - virus programma's geprobeerd, maar zonder resultaat... Ik heb me PC opnieuw geïnstalleerd, en toen was het weg... Nu draai ik AVG, en dat is echt een goed anti - virus/spyware programma, echt een aanrader. Koos.
Geplaatst: 18 januari 200619 jaren comment_318774 Ook raad ik je aan Adware te downloaden, het is heel simpel te downloaden. Gebruik google of bij download.com vind je hem zeker! Adware verwijderd de meest nare programma's.
Geplaatst: 18 januari 200619 jaren comment_318787 Ah allemaal Noobs zijn jullie (Geintje) Ga naar C:// daar staat het bestand met secure32.exe volgens mij. Haal het weg, zet het eerst uit met Taakbeheer. Er is als het goed is nog meer rommel daar, haal alles wat en back-up en zip het in voor het geval dat het nog weg loopt naar zijn hol. Geen een programma zit het omdat het geen spyware is. Als ik denk dat ik weet wat het is. Kan best iets anders zijn. Bewerkt: 18 januari 200619 jaren door X-TX
Geplaatst: 19 januari 200619 jaren Auteur comment_319209 Ah allemaal Noobs zijn jullie (Geintje) Ga naar C:// daar staat het bestand met secure32.exe volgens mij. Haal het weg, zet het eerst uit met Taakbeheer. Er is als het goed is nog meer rommel daar, haal alles wat en back-up en zip het in voor het geval dat het nog weg loopt naar zijn hol.Geen een programma zit het omdat het geen spyware is. Als ik denk dat ik weet wat het is. Kan best iets anders zijn. maar, secure32. kom elke keer terug in c: k krijg hem niet verwijderd wat moet ik nu doen ??
Geplaatst: 19 januari 200619 jaren comment_319216 Ah wat mooi. Heb ik toch gelijk. Ja ik zei toch, er zijn meer files, die weet ik niet uit mijn hoofd. Die moeten ook weg.
Geplaatst: 19 januari 200619 jaren Auteur comment_319235 Ah wat mooi. Heb ik toch gelijk. Ja ik zei toch, er zijn meer files, die weet ik niet uit mijn hoofd. Die moeten ook weg. heb ik ook gedaan er zijn twee bestanden die niet weg willen en dan zijn deze twee secure32 en winstall wat moet ik dan doen
Geplaatst: 19 januari 200619 jaren comment_319249 Ja dat zijn ze. Mooie namen? Ik was eerst bang om dat winstall te verwijderen maar toen dacht ik. Die bestand was er niet toen ik W(install)indows heb geinstalleerd en het zal ook niet van Windows zijn. Je moet via Taakbeheer het uitzetten. Zoek naar winstall.exe ofzo. Volgens mij is het een .exe Dan kun je het verwijderen. Bewerkt: 19 januari 200619 jaren door X-TX
Geplaatst: 19 januari 200619 jaren Auteur comment_319413 Ja dat zijn ze. Mooie namen? Ik was eerst bang om dat winstall te verwijderen maar toen dacht ik. Die bestand was er niet toen ik W(install)indows heb geinstalleerd en het zal ook niet van Windows zijn. Je moet via Taakbeheer het uitzetten.Zoek naar winstall.exe ofzo. Volgens mij is het een .exe Dan kun je het verwijderen. ja, bedankt winstaal is verwijderd maar hoe kan ik secure32 uitzetten in taakbeheer want secure32 komt elke keer weer terug ??
Geplaatst: 19 januari 200619 jaren comment_319540 Heilige Modus. Daar gaan alleen dingen aan die Windows echt nodig vind. Secure32 is ook een HTML bestand, hoe bedoel je dat die steeds terug komt?
Geplaatst: 20 januari 200619 jaren Auteur comment_319961 Heilige Modus. Daar gaan alleen dingen aan die Windows echt nodig vind. Secure32 is ook een HTML bestand, hoe bedoel je dat die steeds terug komt? hoe kom ik dan in veilgige modus ?
Geplaatst: 20 januari 200619 jaren comment_320079 Ik dacht dat je het wel wist. Dan weet ik nu waar ik een tutorial over kan schrijven. Op F8 drukken VOOR dat Windows begint te laden. Je kunt soms ook bij het opstarten al op F8 drukken of de hele tijd door. Dan werkt het ook, maar ik zou wachten en pas klikken als je denkt dat je Windows laadbalk komt. Dan moet je Veilige Modus kiezen, zonder netwerk! Niet schrikken dat je geluid, spellen etc allemaal niet gaat werken.
Geplaatst: 20 januari 200619 jaren comment_320134 Is het nou gelukt of niet? Of durf je het niet? Je praat als of het hopeloos is. Het is zo makkelijk, ja misschien voor mij maar met mijn uitleg is het in no time gedaan.
hoi,
om de paar minuten krijg ik een berichtje onder in beeld
er staat dan 'your computer is infected'
ik wil dit weg hebben
maar ik krijg het met geen enkel spy ware programma weg
weet iemand tegen dit probleem een programma