Geplaatst: 26 januari 200620 jaren Ik heb nu een eigen server en alles werkt prima, alleen wat zijn zijn de admin commands? Dus hoe doe ik een andere race etc.
Geplaatst: 26 januari 200620 jaren Typ in de console (Toets: F8) (Als je bent ingelogd als admin) '/rcon help'. Et voila.
Geplaatst: 26 januari 200620 jaren Even verbeteren: type 'rcon help' in de console, en het komt eruit rollen! Inloggen doe je met 'rcon_login <pass>'. Dat wachtwoord moet je apart vermelden met je nickname in mtaserver.conf! Voorbeeld: Admin Goliat Mijnmooiewachtwoord Bewerkt: 26 januari 200620 jaren door JGuntherS
Geplaatst: 26 januari 200620 jaren Auteur ok bedankt mense 't isz gelukt. Nog een vraagje nu staan er alleen de standaart maps in de MTA server van gtagames.nl komen er ook nog anderen? Bewerkt: 26 januari 200620 jaren door Goliat
Geplaatst: 26 januari 200620 jaren ok bedankt mense 't isz gelukt.Nog een vraagje nu staan er alleen de standaart maps in de MTA server van gtagames.nl komen er ook nog anderen? Ja denk het wel Er zijn toch al Custom maps?
Geplaatst: 26 januari 200620 jaren Auteur Niet dat ik weet hoor maar als ze erzijn kan je dan een voorbeeld geven?
Geplaatst: 26 januari 200620 jaren Niet dat ik weet hoor maar als ze erzijn kan je dan een voorbeeld geven? Break of Destruction Derby en nog 1?
Geplaatst: 27 januari 200620 jaren Niet dat ik weet hoor maar als ze erzijn kan je dan een voorbeeld geven? Break of Destruction Derby en nog 1? Deze zijn standaard maps
Geplaatst: 27 januari 200620 jaren Auteur Niet dat ik weet hoor maar als ze erzijn kan je dan een voorbeeld geven? Break of Destruction Derby en nog 1? Deze zijn standaard maps nu heb ik eigenlijk nog geen antwoord op mijn vraag: komen er wel of niet costums maps op de MTA server van gtagames.nl?
Ik heb nu een eigen server en alles werkt prima, alleen wat zijn zijn de admin commands?
Dus hoe doe ik een andere race etc.