Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_328657

Hier heb ik niet zoveel aan.

Start hij helemaal niet op, of krijg je eerst wel wat te zien, en slaat hij daarna af?

Wat je in ieder geval altijd kunt doen is San Andreas opnieuw installeren.

Succes daarmee. ;)

Geplaatst:
comment_328755

Volgens mij heb je nu twee topics lopen over hetzelfde probleem.. Die andere heet ''help'' volgens mij.

Daarin vertelde je dat je windows opnieuw had geinstalleerd in verband met een virus...

Of is dit een ander probleem? Ik kan me natuurlijk vergissen....

Als het nog steeds hetzelfde probleem is dan moet je gewoon even systeemherstel doen. Van voor dat het virus erop stond uiteraard..

Bewerkt: door RonaldVC

Geplaatst:
comment_328769
gta san start niet op

Vreemd. Ik weet dat hij het een lange tijd hebt gedaan. Misschien is de snelkopeling wel stuk, probeer het spel eens te starten via:

Start > Alle programma's > Rockstar Games > GTA San Andreas > Klik je op het icoon.

Je kunt ook de DVD er eens indoen als je de PC al aanstaat. Dan krijg je een autorun en kun je hem misschien zo laden. Als ik zo zie dat je een virus hebt gehad, zou ik zeker weten je hele computer een laten na gaan door de virusscanner. Ook zou je kunnen proberen alle spyware te verwijderen.

De DVD eens heel goed schoonmaken wil ook wel eens werken. Spoel hem goed af onder de kraan en droog hem af met een zacht doekje.

Succes!

Geplaatst:
comment_328777

Ik denk niet dat het aan een virus zal liggen.. ik zou hem net zoals Ruurd zei hem even schoonmaken, dat doet vaak wonderen. Maar hij geeft niks aan? Je kan ook even alle mods uit je gta verwijderen (als je die er in hebt)

Succes.

EDIT: Ik zie vaak dat je 2 ongeveer dezelfde topics opent.. dat heeft niet zo veel zin.

Bewerkt: door Typhoon

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.