Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_332209

Om MSN8.0 te krijgen moet je een invite hebben, of je moet hem illegaal downloaden.

Een invite kun je krijgen van iemand anders die MSN 8.0 heeft. Het is namelijk een BETA-Messenger.

Over een tijdje zal hij wel uitkomen en dan kan iedereen er zomaar op.

Geplaatst:
comment_332251

Nee, normaal is dat geen warez. Maar MSN8.0 die nu nog in de beta stage is, kan illegaal zijn. Je kan hem alleen maar legaal krijgen door een invite van iemand te krijgen. Je krijgt dan een mail van die persoon, met een link naar de download van msn8.0. Vanaf dan kan je je aanmelden met één account. Dus een soort crack om toch maar op msn 8.0 te kunnen is absoluut illegaal! :t Ik stel dus voor om die link uit je bericht te halen. ;)

Geplaatst:
comment_335029
Ik heb me aangemeld als betatester en ik kan me gewoon aanmelden. En MSN word niet illigaal beschouwt.

Als je een 'officiële' betatester bent, en hem dus via zo'n invite krijgt, is hij niet illegaal. Versies anders gedownload via het web, die dus een crack nodig hebben, zijn wel illegaal.

En ja het heet nu 'Windows Live Messenger', maar ik zal altijd MSN8.0 blijven gebruiken, het scheelt een aantal letters en de meeste mensen kennen dit programma onder deze naam, zo ook ik.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.