Geplaatst: 8 februari 200619 jaren comment_335247 hoeveel moet je er hebben, voordat je hem terug mag geven? en zien ze die pixels of moeten ze hem aandoen?
Geplaatst: 8 februari 200619 jaren comment_335251 Dat is niet zo moeilijk het ligt onderandere aanje computer scherm en je fabrikant en je levrancier.
Geplaatst: 8 februari 200619 jaren Auteur comment_335255 Het is van BCC en het is een flatpanel van Packard bell... ben al 4 keer terug gegaan
Geplaatst: 8 februari 200619 jaren comment_335268 Koop gewoon Samsung, Packard Bell is een merk dat computers/rand-apparatuur/hardware voor fun maakt en geen enkel kwaliteit bied. Ik raad beeldbuis aan, TFT/LCD etc is allemaal troep.
Geplaatst: 8 februari 200619 jaren comment_335454 Koop gewoon Samsung, Packard Bell is een merk dat computers/rand-apparatuur/hardware voor fun maakt en geen enkel kwaliteit bied. Ik raad beeldbuis aan, TFT/LCD etc is allemaal troep. goed gezegd... die lcd en tft toestanden....krijg je alleen maar problemen mee. beeldbuis is goed.... greetz roeirtje
Geplaatst: 8 februari 200619 jaren comment_335459 CRT goed ? Zo'n lelijk log ding op je bureau is toch niks Dan mag de kwaliteit wel íéts beter zijn maar een tft is gewoon veel mooier
Geplaatst: 8 februari 200619 jaren comment_335474 De flatscreen zijn niet slecht ofzo je ziet er even goed mee maar de onderdelen in de monitor zijn zoveel kleiner. En daardoor is hij wat sneller kaduuk. Ik zou zeggen bel naar BCC en vraag om een reactie. Of als dat niet werkt naar packerdbel een email zenden. Werkt dit niet probeer dan de consumenten bond. Of ga naar een gespecialieseerd bedrijf ''Vicomputer'' ''Vobis'' ''Dixons'' zo maar een paar bedrijven. Je kan ook naar wat kleinere bedrijven maar dan weet ik niet of het wel goed is. Kijk hoeveel er dood zijn, is het er 1 in het midden zou ik wel gaan of meerdere al helemaal. Veel succes.
Geplaatst: 8 februari 200619 jaren comment_335475 Ik ga voor kwaliteit, en niet om de design. Mijn 19" inch scherm beeldbuis neemt veel ruimte in beslag. Maar dat maakt mij niks uit. Als iemand die veel digitaal werkt is beeldbuis voor mij gewoon perfect en dat vinden meer mensen die iets te maken hebben met designen van dingen. TFT schermen zijn iets te helder van kleur dat is mij opgevallen op school waar wij wel zulke Japanse anorexia platkop dingen hebben. Daar heb ik niet eens fatsoenlijk foto's aan leraren niet kunnen laten zien. En de helderheid kon ook niet meer lager.
Geplaatst: 8 februari 200619 jaren comment_335479 Een LCD scherm heeft bijna altijd dode pixels. Maar meestal zie je ze niet bij een pc scherm. Ik raad je aan als je het al vierkeer hebt binnen gedaan. Je gewoon een nieuw scherm te kopen. Dan zou het beste zijn denk ik. Greetz Matiscus
Geplaatst: 8 februari 200619 jaren comment_335487 Al bij 1 dode pixel kan je je beeldscherm in garantie gooien. Ik ben het in zekere zin met x-tx eens, maar je moet aan een tft scherm wennen.
Geplaatst: 10 februari 200619 jaren comment_336216 Als je dan toch platkop ding wilt hebben neem dan goede merk en vraag in de winkel welke de beste is. LCD schermen zjin inderdaad niet te vetrouwen. Je hebt van Asus nieuwe laptop met Zero Led. Houd in dat er geen een dode pixel is in de LCD scherm van de laptop, als er toch een komt want volgens hun onmogenlijk is mag je je laptop terug brengen en krijg je een nieuwe. Zodra ik thuis ben zoek ik het blad even op en edit mijn post wel.
Geplaatst: 10 februari 200619 jaren Auteur comment_336334 Het was 1 actie dus: pc + flatpanel + printer De pc is wel erg goed..... en qua design is het een topper... Maar ik zal het na vragen!
Geplaatst: 19 februari 200619 jaren comment_343205 Koop gewoon Samsung, Packard Bell is een merk dat computers/rand-apparatuur/hardware voor fun maakt en geen enkel kwaliteit bied. Ik raad beeldbuis aan, TFT/LCD etc is allemaal troep. lol X-TX je geeft wel altijd goede raad enzo maar de mensen hebben mayby wel niet zo veel geld dus daar moet je natuurlijk ook wel rekening mee houden sorry dat was ff offtopic Ik vind dat ze je een nieuwe moeten geven want ze moeten je wel goede producten leveren
Geplaatst: 19 februari 200619 jaren comment_343527 Al bij 1 dode pixel kan je je beeldscherm in garantie gooien. Dell heeft helaas geen dode-pixel-garantie... Toch is het algemeen bekend dat Dell niet moeilijk doet over een schermpje ruilen, maar het scherm moet nog wel binnen de fabrieksgarantie vallen. In dat geval wordt een dode-pixels-probleem ingedeeld bij de categorie "fabricagefouten". Het zou fijner zijn als Dell het een keer zwart op wit zou willen zeggen, dan heb je tenminste zekerheid. Conclusie: Fabrieksgarantie niet verlopen? Ruilen.
Geplaatst: 19 februari 200619 jaren comment_343548 Koop gewoon Samsung, Packard Bell is een merk dat computers/rand-apparatuur/hardware voor fun maakt en geen enkel kwaliteit bied. Ik raad beeldbuis aan, TFT/LCD etc is allemaal troep. lol X-TX je geeft wel altijd goede raad enzo maar de mensen hebben mayby wel niet zo veel geld dus daar moet je natuurlijk ook wel rekening mee houden Beeldbuis is vaak 2x zo goedkoop. TFT/LCD van 19" is rond 490 Euro. Een beeldbuis van 19" inch is iets meer dan 250 Euro.
Geplaatst: 19 februari 200619 jaren comment_343549 Sommige kunnen ook slapende pixels zijn. Maak deze wakker (Veel kleuren achter elkaar laten zien 1 uur op het beeldscherm).
hoeveel moet je er hebben, voordat je hem terug mag geven? en zien ze die pixels of moeten ze hem aandoen?