February 11, 200620 yr Hey Ik heb een vraag waar aan kan het liggen dat we als we gebeld worden geen internet verbinding meer hebben?
February 11, 200620 yr Wij hadden ook internet via de telefoonkabel. Dus als er gebeld word dan moest het internet eruit. Dus ik denk dat het aan de manier van internet ontvangen ligt Thuis hadden wij daarom maar Internet via de kabel genomen.
February 11, 200620 yr HeyIk heb een vraag waar aan kan het liggen dat we als we gebeld worden geen internet verbinding meer hebben? Waarschijnlijk internet jij via de telefoonlijn. Als je dan belt moet je de kabel in de telefoon steken daardoor doet hij het niet. Als je ISDN hebt kun je gelijk internetten en bellen tegelijk. Vraag eens aan je ouders of jullie dat hebben. Internet gaat dan meteen een een stukje sneller. Misschien kun je eens informeren thuis, dat je kabel/asdl kun hebben. Het is snel en handig, je kan het heel goedkoop krijgen maar ook redelijk duur.
February 11, 200620 yr Tja, als je niet gebeld kan worden terwijl je aan het internetten bent, ben je toch echt via één lijn bezig. Dat kan niet anders... Vraag even specifiek na wat jullie thuis hebben, dan wordt het wat makkelijker...
February 11, 200620 yr Het is waar dat je bij ISDN meerdere lijnen krijgt. Zo hebben wij thuis bij onze ISDN verbinding vier lijnen gekregen. Dat is dus genoeg voor 3 telefoongesprekken + internet. Zoals al eerder is opgemerkt in dit topic, is het ook mogelijk om kabel of ADSL te nemen. Eigenlijk is dat ook raadzaam, aangezien ISDN echt begint te verdwijnen. De belangrijkste voordelen van kabel en ADSL in vergelijking met ISDN zijn: *Kabel of ADSL is sneller *Kabel of ADSL wordt niet in rekening gebracht per minuut, maar er wordt een vast bedrag betaald per maand. Dit kan 15 euro zijn (langzaam), maar ook 60 euro (erg snel). Als je veel internet, is ISDN erg duur. Misschien is het dus wel een goed idee om van ISDN/inbelverbinding af te stappen. Edited February 11, 200620 yr by Gunslinger
February 11, 200620 yr Maar kan het niet zijn dat het verkeerd aan gesloten is? Als er maar 1 lijn is, valt er niet veel aan te doen. Dan maken je telefoon en computer gewoon gebruik van dezelfde verbinding. Dan heeft het niets te maken met een verkeerde aansluiting, of iets dergelijks. Als je twee of meer lijnen hebt, is het natuurlijk verstandig om je computer aan te sluiten op een aparte lijn, zodat je verbinding niet uitvalt als er gebelt wordt.
February 11, 200620 yr Author Maar kan het niet zijn dat het verkeerd aan gesloten is? Als er maar 1 lijn is, valt er niet veel aan te doen. Dan maken je telefoon en computer gewoon gebruik van dezelfde verbinding. Dan heeft het niets te maken met een verkeerde aansluiting, of iets dergelijks. Als je twee of meer lijnen hebt, is het natuurlijk verstandig om je computer aan te sluiten op een aparte lijn, zodat je verbinding niet uitvalt als er gebelt wordt. Okee en hoe kan ik er achterkomen hoeveel ik er heb?
February 12, 200620 yr neem gewoon een splitter, dan heb je geen 1 probleem meer. (tenminste bij mij thuis hebben we zolang we ADSL hebben een splitter om het te verdelen en dat gaf nooit problemen)
Hey
Ik heb een vraag waar aan kan het liggen dat we als we gebeld worden geen internet verbinding meer hebben?