February 11, 200620 yr zou je van san andreas een mmo game kunnen maken dat gewoon meerdere spelers in het spel zitten en gewoon kunnen doen wat je normaal ook kan doen..?
February 11, 200620 yr Hiervoor bestaat MTA al. Dat is een mod waar je online kan gaan met San Andreas. Dus het werkt gewoon zo : Je kiest een server en je kan tegen andere mensen racen of ze doodrijden of dergelijke. Het MTA fora vind je hier. Verder nog veel speelplezier met SA, Giorgo
February 11, 200620 yr gaat dit spel gewoon via een site server of moet je die game in de winkel kopen ?
February 11, 200620 yr MTA is een mod. Met een autoinstaller. Je installed hem en dan ga je naar start --> Play MTA San Andreas het start op en dan komt er een menu op. Daar kies je gewoon ''Browe Servers'' en klaar. Je kan MTA downloaden op Gtagames.
February 11, 200620 yr en gewoon kunnen doen wat je normaal ook kan doen..? Nee, met MTA kan je alleen maar Racen en niet uitstappen. Alle missies en andere rijdende auto's en voetgangers zijn eruit gehaald.
February 11, 200620 yr bestaat er dan niet zoiets..? Nee, nog niet. Ik heb gehoort dat er binnenkort een deathmatch versie van MTA uitkomt. Dit is lekker knallen en elkaar vermoorden. Edited February 11, 200620 yr by Ruurd31
February 11, 200620 yr Author dat is wel beter. Hopelijk komt er ooit nog wel zon mod dat je gewoon met heel veel mensen in san andreas zit en kan doen wat je wilt en dat je ook missies voor iemand moet doen enzo soort mmorpg achtig
February 11, 200620 yr bestaat er dan niet zoiets..? Nee, nog niet. Ik heb gehoort dat er binnenkort een deathmatch versie van MTA uitkomt. Dit is lekker knallen en elkaar vermoorden. Ik heb met google Video al zon filmpje gezien dat er een stuk of 6 CJ's op elkaar lagen te schieten Op dat vliegveldje in the dessert
zou je van san andreas een mmo game kunnen maken dat gewoon meerdere spelers in het spel zitten en gewoon kunnen doen wat je normaal ook kan doen..?