February 14, 200620 yr Dit had je beter in Feedback kunnen plaatsen... Ik snap je vraag niet helemaal...bedoel je grotere tekst, een plaatje in je signature zetten, of je signature vergroten? Een grotere tekst doe je op deze manier: [size=6]Grotere tekst[/size] Een plaatje in je signature zetten doe je op deze manier: Upload je plaatje op www.imageshack.us, kopieer de link en plak deze in je signature. Je handtekening vergroten kun je doen in Photoshop of een soortgelijk programma. Je mag trouwens geen handtekening hebben die groter is dan 500 x 150 pixels. Ik hoop dat ik je hiermee heb geholpen. Is dat niet het geval, post het dan even en stel even een duidelijkere vraag.
February 14, 200620 yr Author dat wat jij hebt: helemaal onderaan dat prentje waar sportkenner op staat, dat is een handtekening en de mijne is veeeel te klein. bij mij staat er gta-fan
February 14, 200620 yr Tja, dat komt omdat ik een plaatje in mijn signature heb staan en jij alleen maar tekst... Als je ook zo'n plaatje wilt, kijk dan eens rond in het Graphics-gedeelte van dit forum en vraag er eventueel eentje aan bij het Graphics Team. Nogmaals, wil je je tekst groter, doe dan dit: [size=6]Grotere tekst[/size] Edited February 14, 200620 yr by NandroDavids
February 14, 200620 yr Een signature kun je onder andere aanvragen bij het Graphics Team. Zij leveren erg goed werk af, omdat daar de beste photoshoppers zitten. Het Graphics Team vind je hier: *KLIK* Lees wel even de eerste post goed door, want daar staan de regels van het Graphics Team. Kopieer daarna het lijstje dat je vind in die post en vul het in en plaats het in dat topic. Veel succes!
February 14, 200620 yr Author ik heb het gedaan!! nog 1 vraagje : krijg je dan een pb als ze uw prentje hebben bijwerkt?
February 14, 200620 yr ik heb het gedaan!! nog 1 vraagje : krijg je dan een pb als ze uw prentje hebben bijwerkt? Als je signature klaar is, ontvang je volgens mij geen PM. De voltooide signature komt gewoon in het topic van het Graphics Team te staan. Ik weet het niet zeker, vraag het anders even aan Arjen, de leider van het Graphics Team...
February 14, 200620 yr Er staat onder made by Achille, lijkt me dus van Achille gehad! Vraag er gewoon een aan, heeft Nandro ook al een paar keer gezecht!.
kan er iemand mij helpen hoe je een handtekening vergroot in je profiel?