Geplaatst: 14 februari 200619 jaren comment_339608 Ik heb een MP3, maar als ik er liedjes op wil zetten, krijg ik de hele tijd een fout. Ik heb hier nooit eerder last van gehad. Heb ik nog iets nodig ofzo? Alvast bedankt.
Geplaatst: 14 februari 200619 jaren Auteur comment_339615 Nou er staat de hele tijd: de server heeft een fout geretourneerd ofzo.
Geplaatst: 14 februari 200619 jaren comment_339620 Weet je wel hoe je ze erop moet zetten? Gewoon vanuit je liedjes map de liedjes er naar toe slepen. Anders moet je even in de handleiding kijken, of naar de winkel waar je hem gekocht hebt vragen.
Geplaatst: 14 februari 200619 jaren comment_339621 Ik kan je zelf helaas niet helpen met dit probleem. Maar dit topic hoort niet thuis in het Gadget Fora. Ik denk dat hij het beste in het Computer-Talk Fora thuis hoort. Ik verplaats hem daar nu heen.
Geplaatst: 14 februari 200619 jaren comment_339623 Nou er staat de hele tijd: de server heeft een fout geretourneerd ofzo. Server? Wat heeft een mp3 in hemelsnaam te maken met een server Maak is een screen van je fout (PrtScr toets)
Geplaatst: 14 februari 200619 jaren Auteur comment_339624 Ik doe het altijd met Windows Media Player, maar vandaar uit kun je ze er niet op slepen.
Geplaatst: 14 februari 200619 jaren comment_339633 Zoals Slimm al zei, kun je je nummers ook op je speler zetten door de ze van folder tot folder te slepen. Dan moet het toch goed gaan... Misschien is het probleem dat je nu, op de een of andere manier, bestanden hebt die niet door WMP worden ondersteunt... Maar goed, ik zou eerst proberen of je het van map naar map kan doen.
Geplaatst: 15 februari 200619 jaren comment_339952 Ja inderdaad...Slimm heeft gelijk. Ga naar de map waar je je liedjes hebt staan -> slepen is een optie, maar je kunt ook Rechtermuisknop -> Kopieren -> Map van MP3 gaan -> Rechtermuisknop -> Plakken. Nu moet het lukken!
Ik heb een MP3, maar als ik er liedjes op wil zetten, krijg ik de hele tijd een fout.
Ik heb hier nooit eerder last van gehad.
Heb ik nog iets nodig ofzo?
Alvast bedankt.