Geplaatst: 20 februari 200619 jaren comment_343747 Het valt mij erg op dat sommige spelers erg veel schelden met ziektes ik heb hier 2 screens van een speler die maar niet kon stoppen Hiervoor had deze speler nog met kanker gescholden en toen deed hij dit: Ik verwacht eerlijk gezegt dat er in gegrepen word T@rget
Geplaatst: 20 februari 200619 jaren comment_343750 Dank je T@rget voor het doorgeven en we zullen deze heer meenemen in de overpeinzingen van vandaag. Toevallig viel hij mij gisteren ook al op door irritant meedoen aan de races (verkeerde richting, moedwillig beuken etc). Helaas wordt dit taalgebruik uitsluitend gebruikt als er géén admins aanwezig zijn, vandaar dat een aantal van ons al onder schuilnamen aanwezig zijn. Deze hebben we dus helaas even gemist.
Geplaatst: 20 februari 200619 jaren comment_343754 Het valt mij erg op dat sommige spelers erg veel schelden met ziektes ik heb hier 2 screens van een speler die maar niet kon stoppen Hiervoor had deze speler nog met kanker gescholden en toen deed hij dit: Ik verwacht eerlijk gezegt dat er in gegrepen word T@rget Target waarom pak je alleen mij, ik geef toe dat ik veel te ver ben gegaan, maar anderen hebben het uitgelokt en die zie ik hier niet. :fy:
Geplaatst: 20 februari 200619 jaren comment_343759 Lance Dance: Ik wist niet dat jij Ryder bent, maar dergelijk taalgebruik wordt gewoon niet geaccepteerd op de MTA-server. En er draait altijd een log mee, dus we (althans: de eigenaar van de server = Joriz) kunnen alle gesprekken terug zien achteraf. We gaan kijken wat we met deze informatie gaan doen. Overigens was ik gisteren zelf de hele dag online onder de naam [CREW]GTA
Geplaatst: 20 februari 200619 jaren Auteur comment_343760 Die anderen hebben uitgebrijd hun excuses aan geboden en zijn daarna gestopt dit kan ik van jou niet zeggen...
Geplaatst: 20 februari 200619 jaren comment_343765 Ik was erbij en ik vond het ook de spuitgaten uitlopen met Ryder als ergste.
Geplaatst: 20 februari 200619 jaren comment_343770 Die anderen hebben uitgebrijd hun excuses aan geboden en zijn daarna gestopt dit kan ik van jou niet zeggen... Dat hebben ze dan zeker aan jou persoonlijk gedaan, ik ben vanaf vanochten 11u namelijk de hele tijd online geweest en heb er niets van gezien. En het feit dat ik uberhaupt te ver ging was te wijten aan het feit dat anderen met het voordeden. En inderdaad, dan blijf ik niet rustig, net zoals Dizzee (he dizz), een mens reageert nu eenmaal als hij wa toegeworpen krijgt.
Geplaatst: 20 februari 200619 jaren comment_343776 Dit is helaas een standaard op teveel gameservers, merk het ook te vaak op mijn eigen servers . Maarja het zal wel door de samenleving van tegenwoordig komen, schelden is tegenwoordig zo gemakkelijk Waarschuwen helpt meestal niet meer, Mute is een handige functie, maar een Ban dringt meestal wel door Bewerkt: 20 februari 200619 jaren door Azer
Geplaatst: 20 februari 200619 jaren comment_343782 Vooralsnog sluit ik dit topic. Het bijzonder treurige taalgebruik is genoteerd en we zullen bekijken aan de hand van de logs wat er nu daadwerkelijk is gezegd en wat niet. En vooral door wie natuurlijk. Jullie horen nader. En middels deze post zou ik ALLE gebruikers van de GTAGames-server (en ook van andere natuurlijk) dringend op het hart willen drukken dergelijk taalgebruik niet meer te gebruiken. Er zijn vaak admins aanwezig onder een andere naam en alles wordt bijgehouden in een logbestand.
Het valt mij erg op dat sommige spelers erg veel schelden met ziektes ik heb hier 2 screens van een speler die maar niet kon stoppen
Hiervoor had deze speler nog met kanker gescholden en toen deed hij dit:
Ik verwacht eerlijk gezegt dat er in gegrepen word
T@rget