Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_345569

Stem Slimm

Heel mooi, echt goed gewoon. Geen aanmerkingen daar. Zelf draag ik ook Gsus, en dit plaatje past gewoon bij hun stijl.. Het heeft zelf een klein beetje de stijl van GTA :puh:

Die van Giorgo vind ik wat minder, leeg en kaal, ook je naam op die schoen past niet zo....

Slimm dus,

Succes verder...

Geplaatst:
comment_345585

Ik stem Slimm, ik dig dat hele tekenfilm stijltje wel, en vind die van Giorgo er iet wat simpel uit zien (kan t mis hebben)...

Geplaatst:
comment_345626

Slimm op die knop druk ik dit keer in de stembank voor de verkiezing!! Er zit een mooie roze gloed overheen en die kleuren zijn goed ingebracht. Die van Giorgo ziet er zeer simpel uit, een schoen die geplakt is en verder nog wat plaatjes erbij. Er lijkt neit veel werk in te zitten, maar misschien ook wel. Ik let op het resultaat en die van Slimm was dit keer mooier. De volgende keer wint Giorgo vast. Stem: Slimm +1

Geplaatst:
comment_345637

Slimm

Die van Slimm ziet er gewoon perfect uit :klap:

Bij Giorgo vind ik z'n plaatje niet helemaal in een stijl. De tekens bij de schoen die vind ik er niet bij passen. En het logo is een beetje blokkering :clown:

Geplaatst:
comment_345694

Slimm

Ik vind die tekst op die schoen bij Giorgo nogal lelijk, en er lijkt weinig aan gedaan. Ik vind die van Slimm 'voller'.

Geplaatst:
comment_345717

Slimm

Een mooie achtergrond, met die gebouwen, die gewoon grijs zijn gemaakt.

Je hebt het ook allemaal in dezelfde stijl, gewoon een afbeelding in één kleur,

en helemaal geen details erin, en dat vind ik er wel bij passen!

Volgens mij heb je een beetje een roze gloed over de bovenkant tot het midden van de afbeelding,

dat vind ik er niet zo mooi uitzien, maar voor de rest is hij prima!

Giorgo

Ik vind hem er best wel netjes uitzien, alleen de achtergrond een beetje te leeg.

Het logo van K-Swiss vind ik nogal een beetje vaag, dat ziet er niet echt mooi uit.

Die rode puntjes bij de tekst zien er goed uit, dat heb je mooi gedaan!

De tekst 'Giorgo' zit niet echt goed op de schoen, misschien had je dat er beter zeg maar in kunnen graveren.

Mijn stem gaat naar

Slimm

Allebei nog heel veel succes!

Geplaatst:
comment_345751

Ik stem ook zoals de meeste van jullie op Slimm. Veel beter afgewerkt op één klein puntje na, de stroke om die 'lady' heen is wat te hard. Misschien verstandig om Opacity wat lager te zetten en er een softe drop shadow er achter te doen. Verder is hij prima.

Die van Giorgo, tja, om eerlijk te zijn vind ik er niets mooi's aan. Je naam is slecht in de schoen verwerkt, de tekens links en rechts van de schoen zijn standaard van Photoshop en daar is iets te veel Emboss overheen geplant.

Geplaatst:
comment_345753

Slimm:

Heel mooi gedaan met die gebouwen op de achtergrond en dat vector plaatje op de voorgrond. Past allemaal bij elkaar en al helemaal bij gsus.

Giorgo:

Deze vind ik erg tegenvallen van jou. Jij kan veel beter dan dit. Het logo is een beetje raar (uitvergroot zeker). Op die dingetjes in de hoeken zit TE veel bevel and emboss, en die naam op die schoen is ook niet zo heel erg mooi.

Lijkt me wel duidelijk, mijn stem gaat naar Slimm

Gast
Dit onderwerp is gesloten.

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.