Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Flight School

Geplaatst:

Ik heb de heli aan de grond gekregen, hoezee! Het vliegen in GTASA is dus minder moeilijk dan gewoonlijk, maar die targets krijg ik maar niet kapot. Kan iemand 'm even voor me afmaken a.u.b.??? Bij voorbaat heel erg bedankt!!!GTASAsf1.b

Featured Replies

Geplaatst:

tis echt waar heel simpel! oefenen! dat is echt het enigste dat ik je kan zeggen! (het is beter dat je het zelf probeert! de missies worden moeilijker! dus.. dan kan je weer later niet verder!) snappie?! ;)

Geplaatst:

Het is hier niet om tips te geven, het gaat om savegames doen. Dus als je post moet je hem ook doen. Nu doe ik het wel ff. :Y

Edit: klaar! Ik heb 'destroy targets' gedaan en zilver gehaald.

GTASAsf4.b

Bewerkt: door Flying Dutchman

Geplaatst:
  • Auteur

@ Flying Dutchman: Hartelijk dank! Toepasselijke alias trouwens :D

@ tallex: niet verkeerd bedoeld, maar dat snap ik ook wel. Oefening baart kunst enzo. Je hebt waarschijnlijk mijn vorige post niet gezien, maar ik kan echt niet vliegen, of ben er tenminste superslecht in. Maakt niet uit in welk spel: ik ben een complete failure als 't op vliegen aankomt. Is vast niet genetisch, want m'n broer is er juist geniaal in :)

Maar je hebt gelijk, ik zal verderop in 't spel ook nog wel tegen vliegdingen aanlopen die ik niet zelf kan doen, en zal dan ook zeker weer een beroep doen op de supervriendelijke medebezoekers van dit geweldige forum (en dit zeg ik in alle eerlijkheid!)

Gast
Dit onderwerp is gesloten.

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.