Jump to content
Geplaatst:
comment_348568

ze is nooit thuis nee ook niet om 12.00 of 22.00 daarna of dervoor nee ik heb er ook niet vermoordt want anders zou ik die kaart hebben ja er staat een hartje en ik ben ook bij het goeie huis ik maak rondjes rond het huis en soms blijf ik kijken maar het helpt niet ze belt ook niet naar me wat doe ik toch verkeerd wat kan ik allemaal doen ik heb 1 keer met haar gedaait maar daarna niet meer oja ik heb haar bloemen gegeven...of was het een vibrator mja ik weet het niet meer maar ja ze was wel gelukkig maar nu wilt ze niet meer daten WAT MOET IK DOEN :sigaar:

Bewerkt: door thedarklord100

Featured Replies

Geplaatst:
comment_348570

Nou een optie is om een paar keer te saven en dan weer terug naar dat huis te gaan.

Ik had namelijk eerst ook dit probleem, en toen ik een paar keer gesaved had was ze er weer.

Ik hoop dat dit voor jou ook lukt.

Geplaatst:
comment_348572

Hier een quote van PatrickW uit een ander topic. Misschien helpt dit wel...

Ik heb ook een hele tijd problemen gehad om millie thuis aan te treffen. Op een gegeven moment heb ik toen eerst de missies "Black project" en "Green goo" ( Van "the truth" op de het verlaten vliegveld ).

Toen ik doe gehaald had, was millie plotseling wel thuis..

Ik weet niet zeker of er veband is, maar je kunt in ieder geval proberen om die twee missies eerst te doen, als je dat nog niet gedaan had.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.