Jump to content
Geplaatst:
comment_348793

hey, ten eerste sorry als ik nu weer iets begin wat er al was..

Als ik GTA ga spelen dan doet hij het vaak normaal maar bij somige plekken (vaak ik bossen) gaat hij heel sloom..

ik heb al geprobeert om te kijken bij andere berichten maar ik weet niet waar ik kan zien of mijn videokaart wel goed genoeg is..

Alvast bedankt ShaqAlon

P.S. soms zijn de wielen van de auto's (of andere dingen) de kleur van de lucht..

Bewerkt: door ShaqAlon

Featured Replies

Geplaatst:
comment_348795

Als gta sloom is kunnen deze dingen helpen:

1. Zet de Draw distance omlaag

2. Onder draw distance staat nog iets wat standaard op High staat, als je dit op low zet gaat het spel ook sneller.

ik hoop dat het werkt

mvg, Moonbeam

  • 2 weken later...
Geplaatst:
comment_357217
waar staat dat Draw distance , kan het niet vinden want ik heb ook dat probleem

Start SA. Daar vind je een knop waar je op kan klikken die Options heet. Klik erop.en kies dan voor 'Display Setup'. Je ziet dan onderaan in het midden 'Advanced' staan, klik daarop. Je krijgt nu weer een nieuw menuschermpje met een aantal instellingen, zet daarin 'Visual FX Quality' op 'Low' of 'Medium' en eventueel de 'Drawdistance' wat lager.

Geplaatst:
comment_357648
oke heb ik allemaal gedaan,

het gata al wat beter maar nog niet egt goed, wat moet ik nu doen?

Misschien een optie om je resolutie lager te zetten?

Bijvoorbeeld van: 1024 X 768 naar 800 X 600, of eventueel nog lager.

Het spel word er wel minder op, maar dan heb je meer kans dat hij wat vlotter en beter loopt.

Bewerkt: door -Matthijs-

Geplaatst:
comment_357896
bij mij zet het spel de resolutie automatisch op 800 x 600.

als ik wat anders pak zet hij die automatisch weer op 800 x 600

Ja, dat komt omdat je zogenaamd de verandering moet bevestigen.

Zodra je die instelling veranderd, moet je ook even een muisklik geven, dan veranderd de resolutie.. Let er wel op dat je tijdens een geladen spel de resolutie niet kan veranderen, dan moet je SA even opnieuw laden en voordat je een spel laadt, kan je de resolutie weer aanpassen..

Bewerkt: door RonaldVC

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.