Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Speedometer werkt niet

Sinds ik gta opnieuw heb geinstaleert werkt mijn speedometer niet meer dit is niet alleen bij de gta van mij maar ook bij die van enkele vrienden terwijl 1 vriend zijn gta helemaal origineel is,De mijn met noobmode. werkt er bij niemand de speedometer Heeft iemand dit probleem nog en weet hij hoe dit te maken?

Featured Replies

Sinds ik gta opnieuw heb geinstaleert werkt mijn speedometer niet meer dit is niet alleen bij de gta van mij maar ook bij die van enkele vrienden terwijl 1 vriend zijn gta helemaal origineel is,De mijn met noobmode. werkt er bij niemand de speedometer Heeft iemand dit probleem nog en weet hij hoe dit te maken?

Na het opnieuw installeren van GTA:SA moet je natuurlijk ook de mod opnieuw installeren, omdat je GTA nu weer helemaal schoon van mods is.

______________

Kan een moderator van GTA:SA dit topic verplaatsen naar de modding fora?

  • Author

Mja dat weet ik wel maar ik heb hem helemaal goed geinstaleert en toch werkt hij niet heb de 2versie's al geprobeert en nog geen resultaat ik heb de speedometer van spooky

Your wish is my command. :clown:

>>> Door Dizzee: Verplaatst naar het modding fora...<<<

Sinds ik gta opnieuw heb geinstaleert werkt mijn speedometer niet meer dit is niet alleen bij de gta van mij maar ook bij die van enkele vrienden terwijl 1 vriend zijn gta helemaal origineel is,

Heb je hem LEGAAL?

  • Author

Tuurlijk werkt gewoon niet nadat ik opnieuw pc heb geinstaleert met Service Pack 2

Tuurlijk werkt gewoon niet nadat ik opnieuw pc heb geinstaleert met Service Pack 2

Hey Bartje,

Bij Service Pack 2 zou hij in principe gewoon moeten werken, bij mij werkt hij ook, en ik draai al maanden op Service Pack 2. Kijk even goed na of je alle bestanden wel goed geplaatst hebt, en of je hem niet in de verkeerde map hebt geplaatst.

Installeer anders eerst 't spel weer opnieuw, koop dan een nieuwe of zie dat een vriend hem leent zodat je kan installeren. Download de mod weer en volg precies de instructies op.

Groeten en succes, ViceAgent!

Edited by ViceAgent

Lees je Readme nog even zorgvuldig door, en doet het dan rustig stap voor stap zoals het in de ReadMe staat als hij het eerst wel heb gedaan, dan doe jij namelijk iets fout.

Als het probleem zich dan weer blijft herhalen, dan moet je helaas je GTA SA(of welke dan ook) weer opnieuwe instaleren.

Verder nog veel Suc6 en laten we hopen dat hij na dit wel werkt, anders vraag je het hier gewoon nog even ;)

  • Author

na opnieuw instaleren niets verder

gebruik je trainers enz? open gta wel door op dat knop je in de speedo mod te drukken?

  • Author

Heb alleen de noob mode en een paar andere oto's meer niet en jah open het door op) load mod te duwe

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.