Jump to content
Geplaatst:
comment_353176

Even een vraagje:

Soms hoor je 'you can lead a 4 man gang now' . . Is dat gewoon voor de gein of kun je dan echt vier gangsters met je mee laten komen? En hoe kan dat dan?

ALvast bedankt Grtz Robert

Featured Replies

Geplaatst:
comment_353188

Je kunt nu 4 mensen selecteren. Door respect kan je gang nog groter worden. Je kunt met je maximale respect 7 gang mesen meenemen. Dit respect kun je vergroten door missies te halen met Respect +, en Ballas en andere gangs te vermoorden.

Op de PC kun je vier homies meenemen, je richt op de mensen die je mee wilt nemen en je drukt op G of H. Je kunt alleen maar gang-vrienden meenemen.

Veel succes ;)

Bewerkt: door Ruurd31

Geplaatst:
comment_353191

Ja als je genoeg respect hebt kan je een gang met meerdere personen leiden. In jou geval kun je er nu dus 4. En dat is niet voor de gein. je recruteert met G of H. hoe recruteer je richt op iemand en druk op G of H.

SilverDust ;)

EDIT: Ruurd was me voor

Bewerkt: door SilverDust

Geplaatst:
comment_353288
Bedankt voor de tips =) Alleen ik speel het op de PS2 . . stom van me, had ik moeten vermelden . . maar ik zal kijken of de juiste knop kan vinden :?

Bedankt,

Grtz Robert

Richt op ze en druk op pijltje naarboven. Om ze te laten staan moet je weer op ze richten en druk dan op pijltje naar beneden. Succes!

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.