March 9, 200620 yr Zo, mijn eerste post in het gadgetforum. Dat gaat over de D-Box. Wat is het? De D-box is, in tegenstelling wat het woord verklaard, een stoel die een ingebouwde force feedback heeft. Nu kun je dus alle, racegames bijvoorbeeld, levensecht (zolang dat levensecht kan zijn) beleven. Het enige nadeel wat er is, is, wat vrij logisch is, dat je een spel, of video, nodig hebt die force feedback/trillingen ondersteunt. Heb je dit niet, dan is het alleen maar een stoel, die toch een goed geluidsspoor heeft/geeft. Beoordelingen: Nuttigheid: 3 Plezier: ? Prijs: ? (nog niet bekend)
March 10, 200620 yr ik denk niet dat er speciale games voor komen. er zijn ook race simulators dan heb je een neus van een f1 wagen. verder heb je voor een ps2 een kuip stoeltjes met stuur waar ook geen games specifiek voor gemaakt zijn.
March 11, 200620 yr Ik denk dat er gewoon van die hele lelijke race games er voor komen. In SNES kwaliteit.
March 11, 200620 yr lijk me wel leuk. Maar ik hoop de ze leuke f1 race spellen hebben met de echte team(naturulijk)
March 12, 200620 yr lijkt me erg leuk maar zal waarschijnlijk niet goedkoop zijn.ik blijf toch bij m'n oude zetel. greetz roeiertje
March 12, 200620 yr Ultieme gamezetel??? Waar is de koelkast of minibar? Edited March 12, 200620 yr by RedRat
March 13, 200620 yr Lijkt me echt vet! Alleen de console lijkt me al duur, + de stoel erbij... Word een aardig duur consoletje
Zo, mijn eerste post in het gadgetforum.
Dat gaat over de D-Box.
Wat is het?
De D-box is, in tegenstelling wat het woord verklaard, een stoel die een ingebouwde force feedback heeft.
Nu kun je dus alle, racegames bijvoorbeeld, levensecht (zolang dat levensecht kan zijn) beleven.
Het enige nadeel wat er is, is, wat vrij logisch is, dat je een spel, of video, nodig hebt die force feedback/trillingen ondersteunt.
Heb je dit niet, dan is het alleen maar een stoel, die toch een goed geluidsspoor heeft/geeft.
Beoordelingen:
Nuttigheid: 3
Plezier: ?
Prijs: ? (nog niet bekend)