Geplaatst: 9 maart 200620 jaren soms als ik een sdate met barbara, staat er een balk waarop staat funny. wat moet je dan doen?
Geplaatst: 9 maart 200620 jaren soms als ik een sdate met barbara, staat er een balk waarop staat funny.wat moet je dan doen? Dan moet je volgens mij autorijden. Als je een rustig tempo rijd, gaat dat omhoog. Rijd je te hard dan gaat het plezier weer naar beneden. Hopenlijk heb je wat aan deze tip: Hoe hard wil ze rijden: Vrij zacht, bij haar "huis"
Geplaatst: 9 maart 200620 jaren Oftewel: Klik. Hier staat precies wat je moet doen om een date succesvol te laten verlopen.
Geplaatst: 9 maart 200620 jaren Auteur ok bedankt Oftewel: Klik. Hier staat precies wat je moet doen om een date succesvol te laten verlopen. ja dat weet ik, maar er staat niet bij wat je moet doen als er zo'n funnybalkje tevoorschijn komt.
Geplaatst: 9 maart 200620 jaren ja dat weet ik, maar er staat niet bij wat je moet doen als er zo'n funnybalkje tevoorschijn komt. Maar dat weet je nu toch? Gewoon in de auto stappen en een beetje gaan cruisen met haar. Hoe voller het funny-balkje wordt, hoe beter. Als het helemaal vol is, moet je haar naar huis brengen. Het balkje loopt het snelste vol als je vrij zachtjes rondrijd, en dan in de buurt van haar huis.
soms als ik een sdate met barbara, staat er een balk waarop staat funny.
wat moet je dan doen?