March 18, 200619 yr Veel mensen worden gek van de respawn functie en daarom heb ik die van alle maps weggehaald. Deze maps zijn bedoelt voor iedereen die een eigen server heeft. Enjoy Hier de link: -klik-
March 18, 200619 yr Dankjewel. Maar volgens mij kun je dat ook gewoon in de config instellen. Maar toch bedankt
March 19, 200619 yr Maar volgens mij kun je dat ook gewoon in de config instellen. Dat is juist het probleem, dat kan niet. Goliat je zegt "alle" maps. Je bedoelt de > 2000 maps op Central.MTASA.Com?!
March 19, 200619 yr In MTA 1.1.1 is toch de functie om een maximale respawn tijd in te vullen? Als je die nou heel hoog zet, dan ben je gelijk van dat probleem af neem ik aan.
March 19, 200619 yr Author Volgens mij moet je het per map doen, dat heb ik tenminste gedaan. Gewoon van elke van de 138 standaard maps de spawn-mode op none gezet
Veel mensen worden gek van de respawn functie en daarom heb ik die van alle maps weggehaald.
Deze maps zijn bedoelt voor iedereen die een eigen server heeft.
Enjoy
Hier de link: -klik-