Jump to content
Geplaatst:
comment_372472

Ik ben pas begonen met c++ en die dos schermpjes irriteren me al :puh: ik wil dus met win 32 app's beginen. Kan iemand me wat uitleg, informatie ofzo geven.

Als iemand me een tutorial kan geven liefst een nederlandse maar engels mag ook wel. En ik zou graag hebben dat die tutorial stap voor stap alles goed uitlegd.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_372721

Ja je begint gelijk met 1 van de moeilijke dingen van C++.

Ik zou je graag op weg helpen maar ik ben zelfs niet zo ver.

Zorg eerst dat je alles onder de knie hebt en dan pas verder met Win32 api.

Geplaatst:
  • Auteur
comment_372743
Ja je begint gelijk met 1 van de moeilijke dingen van C++.

Ik zou je graag op weg helpen maar ik ben zelfs niet zo ver.

Zorg eerst dat je alles onder de knie hebt en dan pas verder met Win32 api.

Ik heb al een paar voorbeeldjes gevonden en toch al iets kunne maken hoor :?

(menu, met functies en tekst in een vak => meer moest ik eigelijk niet hebben)

Geplaatst:
  • Auteur
comment_373106

Ik snap er wel veel van hoor :s, en toen ik php kende en mysql ging gebruiken snapte ik er eerst ook niks van en na een weekje snapte ik hoe alles juist werkte.

Maar nu terug ontopic

Met welke functie kan ik zorgen dat log.txt word geopend in kladblok of het programa dat bij de gebruiker is ingesteld?

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.