Jump to content
Geplaatst:
comment_30611

Als ik een screenshot heb gemaakt, moet je altijd naar paint gaan om dus dat plaatje op te kunnen slaan.

Mijn probleem is dat ik het plaatje niet in JPEG kan opslaan, maar alleen in BMP en GIF enzo, wat dus erg grote bestanden zijn, dit is ook erg lastig als ik een bijlage plaatje wil uploaden op dit forum, want dan staat er steeds dat ik ie dat soort bestandjes niet kan uploaden.

Heeft iemand een oplossing?

Featured Replies

Geplaatst:
comment_30656

Ik heb er geen last van, ik kan altijd in JPG opslaan.

Maar als je op opslaan als klikt dan kan je kiezen ik welk formaat, je kan ook .gif of in het formaat .png opslaan, misschien werkt dat wel.

Veel succ6

Geplaatst:
  • Auteur
comment_30925

Alsof ik dat nog niet heb geprobeert hoor <_<

Ik zeg het zelfs in me eerste post.

Maar het probleem is al opgelost ik sla het dus gewoon op in GIF thnx degene die me de oplossing gaf.

Dit geeft ie BTW aan: (opgeslagen in GIF-indeling)

post-28-1096217103.gif

Bewerkt: door MightyDuck

Geplaatst:
comment_31030
:lol: :lol: haha ik ben wel goed kuche

Geen dank hoor mightyduck, ik ben er voor mensen hiero.

jammer dat ik teveel vestand heb van pc's

heb je wel een beetje geholpen he niet met alle eer strijken :lol:

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.