Geplaatst: 6 april 200620 jaren Hij ziet er goed uit, maar de volgende keer kun je je render beter opslaan als .PNG. Dan heb je ook niet die zwarte achtergrond erbij, maar gewoon geen achtergrond, zoals deze: http://www.gamerenders.com/forum/gimages/1...37_5_357372.png Hier zie je wel een blauwe achtergrond, maar als je hem opent in Photoshop, dan heeft hij geen achtergrond, dus dan hoeft degene die je render gaat gebruiken, je render niet opnieuw te renderen, vanwege de zwarte achtergrond. Veel succes bij je volgende renders!
Geplaatst: 6 april 200620 jaren http://www.gamerenders.com/forum/gimages/1...37_5_357372.pngHier zie je wel een blauwe achtergrond, maar als je hem opent in Photoshop, dan heeft hij geen achtergrond, dus dan hoeft degene die je render gaat gebruiken, je render niet opnieuw te renderen, vanwege de zwarte achtergrond. Firefox geeft gewoon een witte achtergrond weer (voor de duidelijkheid ^^).
Geplaatst: 6 april 200620 jaren http://www.gamerenders.com/forum/gimages/1...37_5_357372.png Hier zie je wel een blauwe achtergrond, maar als je hem opent in Photoshop, dan heeft hij geen achtergrond, dus dan hoeft degene die je render gaat gebruiken, je render niet opnieuw te renderen, vanwege de zwarte achtergrond. Firefox geeft gewoon een witte achtergrond weer (voor de duidelijkheid ^^). Ja haha, nee, helemaal niet, Firefox geeft enkel en alleen de render weer, de ruimte eromheen is transparant, en omdat die transparant is zie je de normale witte achterkant van firefox.
Geplaatst: 6 april 200620 jaren Dat zei ik? In je bureaubladeigenschappen kan je je instellingen bij 'Venster' wijzigen. Als je dat op een andere kleur bijvoorbeeld blauw zet, dan is de achtergrond blauw. Maar wit lijkt me toch logisch?
Me allereerste render...
Vind hem aardig gelukt..