Jump to content
Geplaatst:
comment_383600

Edit: Zie een paar posts naar beneden voor de Sig's, van beiden is het trouwens de eerste sig. :puh:

Edit 2

Moonbeam:

zmoonbeam13jpg0vr.jpg

Piet-Herr:

hippesig6ir.png

Succes Piet-Herr!

Edit: Kan een Mod a.u.b. de titel veranderen?

Bewerkt: door Moonbeam

Featured Replies

Geplaatst:
comment_383604

Je bent vergeten het bekende lijstje te posten van welk thema je graag wil hebben in jouw battle en premade etc ;).

-edit-

Bij onderwerp moet je het thema van de creatie opgeven ;)

Geplaatst:
  • Auteur
comment_383826

Dank aan PB voor deze snelle reactie.

Moonbeam:

zmoonbeam13jpg0vr.jpg

Piet-Herr:

hippesig6ir.png

Succes Piet-Herr!

Edit: Kan een Mod a.u.b. de titel veranderen?

Bewerkt: door Moonbeam

Geplaatst:
comment_383921

Ik stem op:Moonbeam

Mooie render en ik denk dat jij de enigste bent die dat regenboogeffect gebruikt in een battle :D

gewaagd en geslaagd.

Piet-Herr zijn afbeelding is helemaal anders dus was het moeilijk te oordelen,zijn tram is wat kartelig en dat groene vint ik ook maar nix.

Geplaatst:
comment_383967

Ik stem voor: Piet-Herr

Ik vind zijn sig grappiger, ik vind de sig van Moonbeam eerlijk waar ook heel mooi, alleen zie je tegenwoordig best veel van dat soort dingen, erg origineel is het niet meer. ;)

De sig van Piet-Herr vind ik best grappig, je hoeft er niet heel lang aan te werken maar toch geslaagd. Vooral die Humbolt-pinguïn vind ik erg grappig. :schater:

Ik stem dan toch echt op Piet-Herr. ;)

Geplaatst:
comment_384008

Ik stem op Moonbeam daar is gewoon veel meer tijd aan besteed. :Y

Maar die van Piet-Herr is ook wel mooi.

Edit:Volgens mij is die van piet-herr een paint werkje :?

Kijk maar bij eigenschappen daar issie als .PNG opgeslagen.

Bewerkt: door gta ripper

Geplaatst:
comment_384027

Offtopic: Tijd vind ik niet echt belangrijk. Je kunt ook een uur aan iets werken zonder wat mooist te hebben, en soms heb je binnen een half uur een geweldig resultaat.

Ontopic: Ik weet nu nog steeds niet wat het onderwerp is.

Piet-Herr heeft een grappige sig gemaakt vind ik. Leuk met al die plaatjes, en ook best mooi erin gezet. Alleen wat jammer is is dat de plaatjes een beetje onduidelijk geworden zijn, ze zijn waarschijnlijk ook verkleind.

MoonBeam heeft een mooie render, en ook een rustige achtergrond. Alleen ik vind het rainbow effect niet zo mooi bij de render staan. Maar wel weer een mooie tekst.

Mijn stem gaat na lang denk naar Moonbeam.

Veel succes nog :)

Geplaatst:
comment_384697
Ik stem op Moonbeam daar is gewoon veel meer tijd aan besteed. :Y

Maar die van Piet-Herr is ook wel mooi.

Edit:Volgens mij is die van piet-herr een paint werkje :?

Kijk maar bij eigenschappen daar issie als .PNG opgeslagen.

PNG kan ook met photoshop :) of andere soorten.

Stem MB

Geplaatst:
comment_385408

ik stem voor Moonbean: mooie render de achtergrond is ook prachtig.

Piet-Herr: je sig. zou al veel mooier zijn als de rand niet zo dik was en je tram, duif, busje en het stuk kaas gerendeert was.

Geplaatst:
comment_386285

Ik stem op Moonbeam, want zijn sig is gewoon mooier afgewerkt en het ziet er wat ge-anti-aliased uit :puh: . Dat vind ik persoonlijk mooier. En die van Piet-herr is wel leuk verzonnen, alleen is het zo "paint."

Niels

Gast
Dit onderwerp is gesloten.

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.