Jump to content
Geplaatst:
comment_389494

Hebben jullie het ook dat GTA SA soms crasht en dat je PC dan niks meer doet? Ik vind dat echt zo irritant! Dan staat ineens je beeld stil en reageert je PC nergens meer op.

Mijn systeem eigenschappen zijn toch echt hoger dan de aanbevolen systeemeisen.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_389499

Dit kun je eigenlijk beter in SA hardware problemen zetten. (Ja, Dizzee, je hebt weer wat te doen :puh: )

Maar crashen kan heeeel veel oorzaken hebben. Het beste waar je mee kan beginnen, is je dvd rom schoonmaken en SA opnieuw installeren. Voor meer oplossingen kun je het beste in het SA hardware problemen forum rondkijken. Veel succes!

>>> Door .Levi.: Is het goed als ik het ook mag verplaatsen en niet alleen Dizzee. :puh: Moved to Hardware.<<<

>>> Door Dizzee: Duidelijk dat ze mij liever zien he .Levi. :D<<<

Bewerkt: door Dizzee

Geplaatst:
comment_389502

Dit kan verschillende oorzaken hebben; een verkeerde instalatie. Het kan een fout in een bestand zijn. Bijvoorbeeld main.scm; je kan deze downloaden hier.

Je kan hem opnieuw instaleren en hopen dat het verholpen is.

Je computer kan overbelast zijn met download/msn/andere programma's. Zet deze ook uit voordat je gaat spelen.

Kun je echt geen oplossing meer vinden gebruik CrashKiller deze sluit Gta af op het momment als je op F5 drukt. :klap:

Edit: Flying Dutchman was me voor.

Bewerkt: door SummerBase

Geplaatst:
comment_389549
Hebben jullie het ook dat GTA SA soms crasht en dat je PC dan niks meer doet? Ik vind dat echt zo irritant! Dan staat ineens je beeld stil en reageert je PC nergens meer op.

Mijn systeem eigenschappen zijn toch echt hoger dan de aanbevolen systeemeisen.

Mijn doet het ook steeds hoor :D

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.