Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_395727

:)

Laat ik meteen beginnen om te zeggen dat ik de Anime signature het mooiste vind. De achtergrond van die sig is helemaal geweldig, kleuren zijn goed, letters passen mooi en de render is super mooi. Zit er nu ook nog een gussian blur layer over heen? Nouja, hoe dan ook, helemaal goed. :tu:

Rate 9,9/10

Die Butterfly is een mooie rustige naturesig. Één minpuntje vind ik de witte border, hoewel ik niet precies zou weten wat beter staat. De letters zijn ook goed gekozen. Verder is het een mooi geheel..

Rate 8/10

Die Killzone vind ik het minst mooi van deze serie. De details in de sig vind ik wel heel erg origineel, met dat vlak waar scanlines zitten en dat vlakje waar de tekst in staat. Toevallig want ik heb gisteren ook een sig gemaakt met zo'n soort vlakje bij de tekst. Maar die zie je binnenkort wel. :Y Jammer vind ik het dat het woord "designs" een beetje onduidelijk is..

Rate 7/10

Geplaatst:
  • Auteur
comment_396877

Ik heb er inderdaad (naast alle andere layers) ook een layer overheen gedaan met gussian blur. (ik weet niet precies hoe je het schijft) Daarna heb ik de instellingen op soft light gezet.

Bedankt voor je rate, ik zal het onthouden voor de volgende sig.

Anyone else?

Bewerkt: door Twenty Eyes

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.