Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

"Interiors" van GTA3 in LCS

Ik was met de Cheatdevice wat aan het "step trough wall"eren toen ik dacht : Laat ik wat van GTA3 onderzoeken. En van het een komt het andere...

Fuzz Ball

In een van de eerste missie's van GTA3 moet je hoeren naar een politiebal brengen genaamd "Fuzz Ball" . Tijdens die missie staan de deuren van het "old school" gebouw open zo dat je op een kleine opervlakte van hout kan staan. Dat stuk hout is er ook nog in LCS als je door de deuren gaat van hetzelfde gebouw(met cheatdevice, natuurlijk).

Mr. Wongs Laundrette

In de missie Cipriani's Chauffeur van GTA3 (ik hoef niet uit te leggen wie Cipriani is zeker?? :*D )

valt Tony aan met een baseball bat op een hoopje triads in Mr. Wongs Laundrette. In LCS is diezelfde wasserette niet zo opvallend maar ze is nog steeds op dezelfde plaats als je daar door de deuren gaat met cheatdevice kun je in die wasserette rondlopen van het interieur uit GTA3 zijn enkel de vloertegels overgeschoten.

Politie cel

In GTA3 is er ook een missie waar je een Japanner uit de cel moet bevrijden in het politie kantoor in Torrington, Stauton. Die cel kun je in met cheatdevice alleen zij de bloedsporen die er in GTA3 zaten weg.

Edit:

Claude's schuilplaatsen

Ik heb de oude schuilplaatsen van Claude onderzocht. In Portland kun je niet in de schuilplaats binnen via het deurtje met cheatdevice en ook niet in de garage(vreemd hé). In Shoreside Vale kun via die dubbele deur echter wél binnen in die schuilplaats, je kunt ook binnen in de garages. Ga met cheatdevice door de deur en je zit in die kamer bij de lift. Die drankautomaat en andere versierinkjes zijn wel weg, alleen de kamer zelf en de lift blijft over. In Stauton kun je in de oude garage én de lift!(met cheatdevice, voor de zoveelste keer)

Update:

Garages

In Liberty City zijn veel garages die vanbinnen "vast" zijn. Bijvoorbeeld: De garages in de villawijk in SSV.

Bedankt aan Mr. Vriecetti voor de info!

Edited by Miyamoto

Featured Replies

Ik wil wel screens maken :).

En de lift bij Claude's savehouse in Staunton gaat trouwens ook eens in LCS open in een missie want er stapten mannen uit (van de Yakuza denk ik).

Ik wil anders ook wel helpen...

Volgens mij is er ook nog wat vloer te zien in het warenhuis in Atlantique Quays, waar je de missie Chaperone uit GTA3 moest doen.

Edited by Big Boss

In Shoreside Vale kun via die dubbele deur echter wél binnen in die schuilplaats, je kunt ook binnen in de garages

jep, alleen dit werd ook gebruikt in een missie dus die is niet zo apart..

de rest is wel leuk gevonden.

Het rare is alleen dat heel veel garages een bodem hebben waar op je kan staan, ook al gaan ze in het spel nooit open.

ik vind het alleen jammer dat ze de plek waar het introfilmpje werd op genomen uit gta 3 is weggehaalt uit lcs.

EDIT

inmidles heb ik er wat screens van gemaakt:

souriside vale (ofzo iets) save huis uit gta 3:

screen111ua.pngscreen126ga.png

garagage die in een misie werd gebruik in gta 3 (portland)

screen191se.png

screen202jr.png

Edited by Mr. Vriecetti

  • Author

Bedankt Mr. Vriecetti en Big Boss (metalgearsolid??) voor de informatie en screens! :klap:

Edited by Miyamoto

  • 2 weeks later...

@ Mr. Vriecetti: Zet liever je screens onder elkaar, dan rek je het beeld niet uit ;).

De binnenkant van Donald Love's kantoor uit GTAIII.

lovein2cm.png

De binnenkant van de garage van Claude's savehouse uit GTAIII op Staunton Island.

garageinside2fx.png

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.