April 20, 200620 yr Ik wou graag een forum beginnen met ipb 1.3 en hb me bij bytehost ingelogd ik zal een email krijgen maar die heb ik nog niet en ik registreerde me 3 dagen geleden weet iemand de oorzaak of heeft iemand dit ook gehad.
April 20, 200620 yr Staat ie niet bij ongewenste email, spam..of hoe dat ook heet bij je email adres? het kan ook zijn dat je een typfoutje in je email adres gemaakt . Of ze hebben het er op het moment heel druk Edited April 20, 200620 yr by Kraay
April 20, 200620 yr Probeer je nog eens aan te melden, als je dan weer niet krijgt is je email verkeerd of ligt de mail server van byethost plat
April 20, 200620 yr Author Ik heb het twee keer geprobeerd ik heb het niet bij ongewenst staan dus misschien hebben ze het wel erg druk.
April 20, 200620 yr Het emailen gaat automatisch, of ze moeten zo veel mailtjes versturen dat de server overbelast raakt, dat lijkt me wel een beetje onwaarschijnlijk
April 20, 200620 yr Misschien heb je emailadres wel verkeerd ingevoerd, of je hebt een lage leeftijd dan 18 of geboortejaar 1986 ingevoerd.
April 20, 200620 yr Author Ik snap wel hoe alles moet dus ik kan wel 18 of hoger inklikken en ik heb wel het goede email adres ingetikt EDIT: het is al gelukt bedankt Edited April 20, 200620 yr by Damos
Ik wou graag een forum beginnen met ipb 1.3 en hb me bij bytehost ingelogd ik zal een email krijgen maar die heb ik nog niet en ik registreerde me 3 dagen geleden weet iemand de oorzaak of heeft iemand dit ook gehad.